logo OKsystem s.r.o.

S OKbase máte vždy a všude přehled o docházce zaměstnanců

Společnost OKsystem s.r.o. spustila začátkem března 2013 do ostrého provozu nový produktový web okbase.cz, který vás přehledně seznámí s jednotlivými moduly celého informačního systému OKbase: Docházka, Personalistika, Mzdy, Stravování, Správa čipových karet a Manažerské informace.

Nový produktový web je podle jednotlivých modulů informačního systému OKbase rozdělen do šesti hlavních sekcí, ve kterých jsou detailně vyspecifikovány funkcionality jednotlivých řešení s praktickými příklady pro zaměstnance firmy - personalista, manažer, řadový zaměstnanec, mzdový účetní nebo správce IT.

OKbase je modulární systém - roste tedy s firmou a jeho postupně nasazované moduly pro jednotlivá řešení se vzájemně propojují a tvoří tak jeden celek firemního informačního systému se společnou databází.

Zajímavě je řešen modul Docházka, který se tak v případě využití stává efektivním nástrojem zejména pro plánování a evidenci pracovní doby zaměstnanců. Docházkové systémy jsou v dnešní době "IN", a tak se i OKsystem věnuje této oblasti vývoje informačních podnikových systémů se značnou pozorností.

Základní součástí docházkového systému OKbase jsou terminály (dotykové, tlačítkové a terminály s čtečkou čipových karet pro identifikaci zaměstnance), jako zařízení sběru dat o docházce. V dnešní době mobility jsou to pak i aplikace pro chytré telefony - mobilní klient, které manažerům umožňují vždy a všude přístup do vyhodnocování a kontroly docházky - tedy ke sledování dodržování a využití pracovní doby zaměstnanců apod.

Nedílnou součástí nasazení docházkového systému je i podpora dodavatele:

Podnikový informační systém OKbase

OKbase je komplexní podnikový informační systém, který poskytuje procesní podporu pro řízení lidských zdrojů, jež jsou jedním z rozhodujících aktiv všech komerčních společností i organizací státní správy. OKbase je podle oblastí funkčně rozdělen do jednotlivých modulů a výsledné řešení je složeno z jejich individuální kombinace s využitím vzájemného systémového propojení v jeden podnikový celek.

Se všemi novinkami z dílny OKsystem se můžete seznámit nejen na novém, produktovém webu okbase.cz, ale i osobně na pracovních snídaních, které společnost pravidelně pořádá ve svém sídle - Na Pankráci 125, Praha 4, metro "C", stanice Pankrác.

Nejbližší následující termín je ve středu 17.4. 2013 - od 08:30 do 11:00 hod. Kapacita je omezená, registrujte se včas!

Další články k tématům - aktualizace - databáze - docházka - IS - legislativa - SmartPhone - terminál - zaměstnanci

Článek OKsystem s.r.o. ze dne 21. března 2013 - čtvrtek

Další články od OKsystem s.r.o.