logo S&T CZ s.r.o.

S&T CZ s.r.o.

S&T CZ je jedním z největších systémových integrátorů v České republice s týmem složeným z více jak 250 zkušených profesionálů, který je rozmístěn v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Ostravě, Pardubicích a Českých Budějovicích. Společnost je součástí nadnárodní skupiny S&T Group se sídlem v rakouském Linci a kotované na frankfurtské burze.

S&T CZ kromě jiného navrhuje, provozuje a dodává řešení IT infrastruktury, podnikových informačních systémů, oblasti IT bezpečnosti, Průmyslu 4.0, vývoje softwaru, cloudových technologií a dalších. Poskytuje také široké spektrum konzultací, služeb, servisu a podpory v oblasti informačních technologií.

S&T CZ je dodavatelem všech klíčových funkcionalit tvořících IT vybavení podniku. Provoz informačních systémů zajišťuje S&T CZ jak přímo u zákazníka, tak různými formami outsourcingu včetně přemístění zákazníkovy IT infrastruktury do cloudu nebo do vlastního datového centra.

K dodávkám poskytuje služby instalace a uživatelských školení. Důležitou součástí nabídky S&T CZ je záruční i pozáruční servis.

Aktuální články od S&T CZ s.r.o.