logo S&T CZ s.r.o.

S&T CZ s.r.o.

Společnost S&T CZ je jedním z největších systémových integrátorů v České republice, disponuje zde týmem více jak 250 odborníků a má pobočky v sedmi městech. Firma je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb s více jak 3700 spolupracovníky zastoupeného v 25 zemích zejména střední a východní Evropy a regionu DACH (německy mluvící země).

S&T CZ navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje řešení a služby v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se zejména na výrobní podniky, utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu.

S&T CZ je certifikovaný SAP Partner Center of Expertise (PCOE), vč. certifikace na SAP HANA, který se svým stabilním a zkušeným týmem expertů nabízí provoz řešení nebo platforem jako služby, outsourcing dohodnutých činností i technickou podporu vč. služeb specialistů formou tzv. bodyshopingu.

Do SAP portfolia společnosti S&T CZ patří dodávky speciálních produktů a řešení SAP vč. implementačních projektů na klíč (nové implementace, upgrady, restrukturalizace, migrace, rozvoj, roll-outy) s pokrytím celého CEE regionu díky rozsáhlé síti poboček.

Aktuální články od S&T CZ s.r.o.