logo S&T CZ s.r.o.

CzechInvest přešel na cloudové řešení Office 365

CzechInvest se rozhodl komunikaci přemístit do cloudového řešení Office 365 kvůli získání vyšší kvality, stability a dostupnosti komunikačních služeb bez dalších investic do IT infrastruktury.

Naplnění tohoto cíle bylo pouze špičkou pomyslného ledovce, neboť bylo opravdu dosaženo požadovaného zvýšení kvality služeb, ovšem s přidanou hodnotou v podobě federace Lync - Skype, instalací Office, Yammer a dalších. Zároveň byla nejen splněna podmínka nerozšiřovat vlastní infrastrukturu, ale naopak došlo k jejímu podstatnému zjednodušení včetně snížení s tím spojené režie.

Přechodem do cloudového řešení Office 365 získala agentura CzechInvest zabezpečené stabilní prostředí a nástroje pro zvýšení produktivity firemní komunikace s garantovanou dostupností služeb. Informace jsou uloženy v datových centrech uvnitř Evropské unie a navíc chráněny integrovaným antivirovým a antispamovým řešením.

"Přechodem do cloudu Office 365 jsme agentuře CzechInvest pomohli zefektivnit a zabezpečit komunikaci, a to bez nutnosti rozšiřování jejich IT infrastruktury. Naopak náklady oproti původnímu on-premise prostředí se snížily až o 30 procent. Podařilo se například zjednodušit interní procesy, snížit náklady na pořízení softwarových licencí, obnovu a údržbu IT infrastruktury," říká Kamil Krus, generální ředitel S&T CZ.

Společnosti S&T CZ se stala vítězem soutěže Microsoft Awards v kategorii Top projekt Microsoft Office 365. Ocenění firma obdržela za inovativní řešení pro zvýšení produktivity elektronické komunikace v agentuře CzechInvest.

Další články k tématům - antispam - antivir - cloud - infrastruktura - Microsoft - ocenění - Skype - Kamil Krus

Článek S&T CZ s.r.o. ze dne 13. dubna 2015 - pondělí

Další články od S&T CZ s.r.o.