logo

ABRA Software a ČSAD SVT Praha přinášejí řešení pro oblast řízení osobní a nákladní dopravy

Firma ČSAD SVT Praha, jež se zaměřuje především na vývoj a provozování informačních systémů pro oblast dopravy, služeb a činnostmi s nimi souvisejícími, se rozhodla spojit své síly se společností ABRA Software.

Spolupráce se týká především vývoje nových modulů týkajících se osobní a nákladní dopravy. Jedním z řešených projektů je autobusová doprava včetně jízdních řádů, plánování a evidence pravidelných linkových spojů i nepravidelné smluvní přepravy.

Druhým řešeným projektem je nákladní doprava se všemi specifickými evidencemi a s nutnými návaznostmi na sklad, skladové doklady a logistiku prodávaného zboží. Oba projekty mají také návaznosti na agendu mezd týkající se přenosu výkonů a dalších mzdových složek.

Moduly budou plnohodnotně integrovány do systému ABRA Gx jako volitelné rozšiřující moduly pro ty uživatele, kteří je upotřebí.

"Cílovou skupinou jsou jednak firmy provozující autobusovou přepravu a jednak všechny firmy s vlastní nákladní dopravou zajišťující dovoz zboží ke klientům či partnerům, případně přímo firmy provozující smluvní nákladní dopravu", uvedl Petr Vacek, hlavní analytik společnosti ABRA Software.

"Výhodnost spolupráce pro ČSAD SVT Praha vidím především v tom, že se naši pracovníci soustředí na oblasti, kde máme největší zkušenosti - tedy dopravní problematiku, a ostatní části řešení budou mít uživatelé od renomovaného dodavatele ERP systému na českém a slovenském trhu", dodal Jiří Zdobnický, ředitel ČSAD SVT Praha.

Článek ze dne 19. března 2007 - pondělí

Další články od ABRA Software a.s.