logo

ABRA Software uspěla v soutěži IT produkt 2007

Významného úspěchu dosáhla v soutěži IT produkt 2007 společnost ABRA Software. Její produkt ABRA Gx scripting se stal finalistou sekce Podnikové systémy !

IT produkt 2007

Časopis Computerworld vyhlásil soutěž, jež měla jasný cíl: vyzdvihnout takové IT produkty, které se díky svým vlastnostem významně odlišují od konkurenčních stejné kategorie. K úspěchu soutěžního software, zařízení nebo řešení mohlo přispět inovativní pojetí, výrazně zjednodušené ovládání nebo příznivá cena.

ABRA Gx scripting je nová funkcionalita, která umožňuje do existujících business objektů, agend a číselníků zařadit na vhodná místa vlastní programový kód. Tím systém získá pružnost, dovolující modifikovat stávající nebo vytvořit zcela nové chování systému přesně na míru uživateli. Gx scripting tak dává například možnost individuálního nastavení parametrů, definování položek ve vstupních formulářích nebo vlastního přizpůsobení vzhledu. Všechny nástroje jsou integrální součástí produktu a není tudíž třeba další doplňující instalace.

"Scripting dodává systému plnou elasticitu, takže se bez problémů přizpůsobí všem firemním procesům", říká marketingový ředitel ABRA Software Robert Kuzma. "Díky stále rostoucím požadavkům na informační systémy je to důležitá vlastnost, která je posune do zcela nové dimenze a poskytne tak uživatelům další rozšířené možnosti."

Všechny oceněné finálové produkty a související materiály získávají právo na označení logem "IT produkt 2007" a informace o nich bude zaslána do celosvětové informační sítě IDG News Service.

Článek ze dne 14. května 2007 - pondělí

Další články od ABRA Software a.s.