logo

ABRA verze 7.03 pokračuje v trendu vstřícného software

Nová verze ERP systému ABRA řady Gx přináší celou řadu novinek a vylepšení, které doplní stávající moduly a zpříjemní uživatelské prostředí.

Společnost ABRA Software uvolnila novou verzi systému ABRA Gx, která pod číslem 7.03 přináší několik nových modulů a také novou možnost nastavení vzhledu aplikace podle schématu Windows XP nebo Vista. Novinky se týkají zejména vztahů s dodavateli, skladů a logistiky, gastronomické výroby a statistiky.

Mezi novinky patří zejména modul SCM - Supply Chain Management, jehož úkolem je plánování budoucího stavu skladu a vztahů s dodavateli za účelem hladkých a včasných dodávek. Rozšířené funkčnosti se dočkaly tzv. Polohované sklady, řešící skladové hospodářství z pohledu logistiky - zejména konkrétního fyzického umístění zboží a výrobků ve skladu a různé metody, jak jej optimálně naskladňovat a vyskladňovat.

Nový modul Gastro je určen pro jídelny, restaurace, hotely a jiné gastroprovozy, řeší jak výrobu jídel, tak restaurační prodej. Rozšířenou funkčnost přináší Skriptování, které se nově objevilo v předcházející verzi 7.02.5, jehož účelem je možnost pružného přizpůsobení produktu na míru podle požadavků koncového klienta. Dalším vylepšením je možnost podání hlášení Intrastat elektronicky přes portál veřejné správy. V neposlední řadě dochází i k volitelné změně rozhraní, které si uživatel může přizpůsobit barevnému schématu Windows XP nebo Windows Vista.

"Změny v nové verzi ABRA Gx odpovídají linii, kterou jsme prezentovali na letošním Invexu," uvedl předseda představenstva a generální ředitel ABRA Software a.s. Jaroslav Řasa. "Pokračujeme tak v trendu vstřícného a přátelského software, který se přizpůsobuje potřebám zákazníků."

Článek ze dne 10. prosince 2007 - pondělí

Další články od Abra Software a.s.