logo

Novým marketingovým ředitelem společnosti ABRA Software se stal David Němec

Společnost ABRA Software a.s., oznámila novou posilu v managementu - novým ředitelem marketingu se od 1.7. 2007 stává David Němec ...

David Němec má zkušenosti jak ze strany agenturní, tak i klientské. V komunikační agentuře Dimar vybudoval a tři roky řídil produkční oddělení Online marketing a připravoval pro klienty strategie v oblasti nových komunikačních kanálů - internet, emailing a mobilní marketing. Byl také zodpovědný za zavádění a rozvoj nových produktů.

V Českém Telecomu (dnes Telefónica O2) vytvářel zákaznický program pro klienty z oblasti B2B a připravoval řešení a implementaci do vnitřních systémů společnosti. V současné době je studentem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde dálkově studuje obor Marketingové a sociální komunikace.

"Chci přispět k tomu, aby se značka ABRA dostala do povědomí zákazníků jako preferovaný dodavatel informačních systémů pro střední a větší společnosti v České republice i na Slovensku," uvedl ke svému nástupu do funkce ředitele marketingu v ABRA Software David Němec.

Článek ze dne 18. července 2007 - středa

Další články od ABRA Software a.s.