logo

Slovenský AKTIS mění své jméno na ABRA Software

Společnost ABRA Software a.s. oznámila, že s platností od 3. května došlo k finální změně názvu její dceřinné společnosti AKTIS s.r.o. na ABRA Software s.r.o.

Společnost AKTIS a.s. se v říjnu 2006, po 15 letech své existence rozhodla změnit obchodní jméno na ABRA Software a.s. (TISKOVÁ ZPRÁVA z 12.10. 2006). Přeměna názvu dceřinné firmy je tak logickým pokračováním snahy vedení ABRA Software o zjednodušení komunikace a zpřehlednění navenek. Většina uživatelů ji totiž vnímalo a vnímá především prostřednictvím její obchodní značky ABRA a nové pojmenování jen podtrhuje souvislost mezi podnikovými aplikacemi a vlastní společností.

Sídlo společnosti ani další firemní a právní náležitosti se nemění.

"Sjednocení jmen výrazně usnadní chápaní ABRY nejen u zákaznické veřejnosti, ale přispěje i k jednoduššímu marketingu a usnadnění dalších, například sponzorských, aktivit", uvedl generální ředitel ABRA Software a.s., ing. Jaroslav Řasa.

Změna jmen mateřské i dceřinné společnosti je tak spolu s dokončením produktové řady ABRA Gx vyvrcholením jedné etapy transformačních aktivit pod značkou ABRA.

Článek ze dne 15. května 2007 - úterý

Další články od ABRA Software a.s.