logo

Společnost ELPRAG používá informační systém ABRA G3

ELPRAG s.r.o., poskytovatel servisních služeb pro domácí spotřebiče světových značek, zahájil ostrý provoz informačního systému ABRA G3 od společnosti ABRA Software.

Do zástupu klientů společnosti ABRA Software, kteří se v rámci modernizace své IT infrastruktury rozhodli pro implementaci nového informačního systému ABRA G3, se v posledních dnech zařadila také firma ELPRAG, s.r.o., servisní centrála pro ČR francouzského výrobce spotřebičů pro domácnost značek ROWENTA, TEFAL, MOULINEX a KRUPS. Spolupráce mezi oběma společnostmi funguje úspěšně od roku 1993, což je jedním z klíčových důvodů, proč bylo vybráno právě toto řešení.

"Dlouholetým používáním SW ABRA - naposledy ABRA GOLD - včetně pokladního prodeje jsme ve spolupráci s konzultanty společnosti ABRA docílili značného uživatelského komfortu. Při přechodu na nové řešení ABRA G3 jsme očekávali minimálně stejný komfort již od samotného začátku. Zároveň jsme měli řadu požadavků na rozvoj oblastí evidence a sledování jednotlivých zakázek," uvedl Ing. Jaroslav Kříž, jednatel společnosti ELPRAG, s.r.o. a dodává: "Neméně významnou roli, přispívající k věrnosti ke značce ABRA, jsou též otevřené a korektní vztahy mezi našimi společnostmi na všech pracovních úrovních."

Nový systém významně rozšíří funkčnost stávajícího systému a poskytne nové nástroje pro evidenci skladových zásob, objednávání, nákup a prodej zboží a umožní propojení s elektronickým bankovnictvím. Společnost ELPRAG bude využívat téměř všechny moduly systému ABRA G3 v souhrnu pro 10 současně pracujících uživatelů.

Smlouva na dodávku informačního systému ABRA G3 do společnosti ELPRAG, s.r.o. byla podepsána v listopadu loňského roku a od 4. ledna 2007 již běží systém v ostrém provozu.

Článek ze dne 16. února 2007 - pátek

Další články od ABRA Software a.s.