logo

Společnost QUANTUM zvolila systém ABRA

Vyškovská společnost QUANTUM, a.s., která se řadí mezi největší dovozce a distributory plynových zásobníkových ohřívačů vody v České republice, si znovu vybrala ekonomický systém ABRA Software.

Quantum a.s. se zabývá importem a velkoobchodním prodejem plynových zásobníkových ohřívačů vody, projekcí a realizací zakázek v oboru plyn – topení – voda – kanalizace, stavbou plynovodů a distribucí plynu. Na českém trhu působí již od roku 1993 a o dva roky později rozšířila svůj akční rádius i na Slovensko, kde založila dceřinou společnost Quantum plus s.r.o. V roce 2000 se stala držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2000 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Tato společnost si vybrala nový ekonomický program G3 od ABRA Software. Ve spolupráci s tímto předním českým dodavatelem podnikového softwaru dosud v Quantum a.s. využívali DOS verzi ABRA Gold.

"S rozvojem podnikatelských aktivit a nárůstem kapacit nastal také požadavek strategického řízení firmy, podpořený vhodným informačním systémem," vysvětluje vedoucí projektu v Quantum a.s. Milada Matiovská motivaci přechodu na ABRU G3. Ta je určena pro větší a střední uživatele a patří do produktové řady ABRA Gx, nejrozšířenějšího ERP software s architekturou Client/Server v České a Slovenské republice. "Spolupráce s firmou ABRA byla od počátku vždy velmi dobrá a zejména si ceníme toho, že její pracovníci dokázali vždy zkušeně eliminovat jakýkoliv, třeba i nestandardní problém," dodává Matiovská.

Celkem osm uživatelů bude využívat kompletní obchodní agendy a očekávají dostatek relevantních informací pro strategické řízení na úrovni corporate, business a functional. V současné době probíhá rozsáhlá fáze implementace, v níž doposud nedošlo k žádným problémům, a je tedy předpoklad jejího úspěšného zvládnutí do plánovaného termínu spuštění ostrého provozu, k němuž má dojít v lednu 2008.

Článek ze dne 4. června 2007 - pondělí

Další články od ABRA Software a.s.