logo

Velký nárůst počtu uživatelů systému ABRA

V roce 2008 zaznamenal jeden z největších dodavatelů informačních systémů, společnost ABRA Software, výrazné zvýšení počtu uživatelů napříč celou svou produktovou řadou ABRA Gx. Celkový meziroční nárůst tvoří 216 %.

Velmi výrazný nárůst, o více než 100%, zaznamenal systém pro střední a velké společnosti - ABRA G4. Robustní systém s podporou databáze Oracle, účinný nástroj pro řízení celé firmy, umožňující propojit plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů.

Raketový vzestup zaznamenal nový ekonomický software pro živnostníky a neziskové organizace, ABRA G1. Plně se tak podařilo nejen nahradit legendu mezi systémy v tomto segmentu - systém ABRA Classic, ale i poskytnout uživatelům moderní informační systém, s řadou nových funkcionalit, využívající všech výhod řady Gx, navíc cenově snadno dostupný.

K významným navýšením počtu klientů došlo i u systémů ABRA G2 - pro menší společnosti a ABRA G3 - pro střední společnosti.

"Velký nárůst počtu zákazníků mě velmi těší," říká ing. Martin Bok, obchodní ředitel společnosti. "Svědčí o tom, že trend, který symbolizuje naše motto - Staráme se, abyste se nestarali - je správný. Komplexní systém se schopností flexibilně měnit funkcionalitu dle požadavků zákazníka je dnes již samožřejmostí", uvádí.

"My k němu přidáváme vždy i něco navíc, například kvalitní péči o každého našeho zákazníka bez ohledu na velikost. V praxi se nám velmi osvědčila pozice ABRA Asistenta, kdy každý uživatel má k dispozici svého "přítele na telefonu", s detailní znalostí produktu, klienta samotného a veškerým odborným zázemím, jaké může naše společnost nabídnout," dodává Martin Bok.

Další články k tématům - ABRA - nárůst - řízení - software - Martin Bok

Článek ze dne 13. března 2009 - pátek

Další články od Abra Software a.s.