logo Asseco Central Europe, a.s.

Asseco Czech Republic míří na varšavskou burzu

Asseco Czech Republic ukončilo sestavování prospektu emitenta. Dokument byl předán České národní bance, která má 30 dnů na jeho schválení ...

Společnost plánuje uskutečnit veřejnou nabídku svých akcií na přelomu roku 2007 a 2008. Asseco Czech Republic primárně využije prostředky získané z IPO na rozšíření skupiny. Hlavním cílem je vybudování národního pilíře Asseco v Rakousku. Má zaměřeno také na akvizici minimálně jedné další české společnosti působící na IT trhu.

Vstup na varšavskou burzu je pro Asseco Czech Republic dalším z kroků na cestě při budování silného českého Asseca a rozšíření skupiny do Rakouska. Za uplynulý rok se Asseco Czech Republic (dříve PVT) na tento krok připravovalo nejen svou vnitřní restrukturalizací, ale i posílením svých lidských zdrojů. Díky uskutečněným akvizicím společností Berit a LCS se skupina rozrostla o další silné a perspektivní kompetence, produkty a odborníky.

Tyto kroky díky navázání na unikátní zkušenosti a znalosti bývalého PVT znamenaly radikální zlepšení ekonomických výsledků a umožňují Asseco Czech Republic se plně soustředit na rozvoj vztahů a budování řešení s potencionálními i stávajícími zákazníky a partnery.

Pro zákazníky a partnery Asseco Czech Republic je vstup společnosti na varšavskou burzu také zárukou transparentnosti s možností online sledování rozvoje společnosti.

Článek Asseco Central Europe, a.s. ze dne středa 24. října 2007

Další články od Asseco Central Europe, a.s.