logo Asseco Central Europe, a.s.

Asseco Solutions opět na Světě informačních systémů

Již sedmý ročník nejprestižnější české oborové konference Svět informačních systémů (SIS 2010), se letos přestěhoval ze Zlína do Brna. Jako již tradičně se generálním partnerem SIS 2010 stala také společnost Asseco Solutions.

V rámci dvoudenního programu v Brněnském hotelu Voroněž vystoupili se svými prezentacemi odborníci z řad producentů ERP, jejich zákazníků i nezávislí odborníci. Za společnost Asseco Solutions ČR prezentoval její generální ředitel a předseda představenstva, Stanislav Sýkora, který se ve své prezentaci zamýšlel nad otázkou, zda ERP budoucnosti směřuje ke komplexnosti, či spíše ke specializaci.

Druhé prezentace v barvách Asseco solutions se zhostili společně Petr Hampl, obchodní ředitel Asseco Solutions a Radim Jančura, majitel Student Agency. Ta je zákazníkem systému Helios Orange a jejich společná prezentace měla téma "ERP ve službách cestovního ruchu".

Také v obou panelových diskusích se hovořilo o systémech z produkce Asseco solutions - v první ústy Lenky Chroncové, obchodní ředitelky Student Agency a v druhé ústy Stanislava Sýkory.

Článek Asseco Central Europe, a.s. ze dne pondělí 4. října 2010

Další články od Asseco Central Europe, a.s.