logo

ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T, Skype videotelefon s dotykovým displejem

ASUS představil videotelefon Videophone Touch AiGuru SV1T - certifikovaný pro Skype, který slouží k videohovorům bez počítače ...

Videotelefon disponuje velkým 7" dotykovým displejem, který umožňuje rychlé zadávání znaků a intuitivní ovládání. Kromě dotykové obrazovky zařízení obsahuje také samostatnou vestavěnou webovou kameru, reproduktor, mikrofon a podporuje bezdrátové připojení. Díky tomu mohou uživatelé neomezeně a bezplatně volat s ostatními uživateli programu Skype i bez použití počítače. Tato nová verze rozšiřuje a vylepšuje první generaci videotelefonu, kterou ASUS uvedl minulý rok.

Hlasová a video komunikace

ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T je navržen speciálně pro účely videotelefonie. Z toho důvodu je vybaven velkou 7" dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a integrovanou webovou kamerou a dále vestavěným mikrofonem a reproduktorem. Uživatelé, kteří upřednostňují při telefonování soukromí, mohou využít sluchátek a mikrofonu, které se připojují přes standardní mini-jack.

Snadné nastavení i použití

Videotelefon ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T nabízí rychlý a snadný způsob bezplatného videotelefonování bez použití počítače či dalšího softwaru.

Uživatelům stačí k videotelefonování tři snadné kroky :

  1. Připojit se k síti - buď bezdrátově, nebo pomocí ethernet kabelu
  2. Přihlásit se svým Skype jménem nebo si vytvořit nový účet
  3. Spustit videohovor

Použití videotelefonu AiGuru SV1T je stejně snadné jako jeho nastavení. Intuitivní dotykové rozhraní funguje na principu ikon a umožňuje rychlé zadávání znaků, takže lze rychle vyhledat kontakty nebo vkládat informace o nových kontaktech.

Díky funkci bezdrátového připojení, malým rozměrům a nabíjecí baterii nemusí být přenosný videotelefon ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T při používání připojen do zásuvky ani k počítači.

Článek ze dne 9. prosince 2009 - středa

Další články od ASUS COMPUTER Czech Republic, s.r.o.

ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T, Skype videotelefon s dotykovým displejem