logo

České Radiokomunikace umí zasíťovat i na zelené louce

Tentokrát České Radiokomunikace oslovují nejen autosalóny, stavební a developerské firmy, ale také státní instituce - školy. Nabídka platí pro všechny nové zákazníky z těchto segmentů do konce listopadu 2009 !

Díky novým technologiím, které České Radiokomunikace aktuálně nasazují do své sítě, je v současné době možné pokrytí i zcela nových lokalit. Pokud například developerské společnosti zahájí stavbu na "zelené louce", jistě ocení možnost efektivního zřízení internetového a hlasového připojení přímo na místě stavby.

Pro školy zase budou přínosem technologie umožňující flexibilně reagovat na neustále rostoucí potřeby studentů a autosalony určitě zaujme možnost komunikace s ostatními salony či centrálou zdarma.

V každém případě se může jednat i o inovaci a modernizaci stávající telefonie, kterou daný subjekt právě disponuje. Jedná se o plynulý přechod na VoIP technologii. Samozřejmostí je zachování všech telefonních čísel.

"V letošním roce jsme zmodernizovali naši páteřní síť a spustili nové bezdrátové služby na bázi technologie WiMAX. Věřím, že díky těmto krokům dokážeme našim zákazníkům nabídnout vysoce vyspělá technologická řešení, která je mohou překvapit nejen snadnou realizací, ale i příznivou cenou," říká David Mašát, výkonný ředitel pro obchod a marketing Českých Radiokomunikací.

Článek ze dne 12. listopadu 2009 - čtvrtek

Další články od Radiokomunikace a.s.