logo

Greenhousing navyšuje kapacitu pro linuxové servery na 500 GB

Společnost Greendata rozšiřuje u všech dedikovaných a managed serverů diskový prostor. Díky tomuto kroku získává každý zákazník vlastní Linux server se stoprocentním navýšením diskové kapacity, a to z 250 GB na 500 GB.

Nabídky dedikovaných a managed serverů jsou na českém trhu nepřeberné, ale také nepřehledné. Systémové prostředky často nebývají zaručeny a agregace nebo konektivita (připojení serveru do sítě internet) nebývá často dostačující.

"Z tohoto důvodu jsme se rozhodli jít všem poskytovatelům dedikovaných a managed serverů příkladem a kromě transparentní nabídky, bezkonkurenční ceny a zelené politiky jsme se rozhodli nabídnout i bezkonkurenční hw parametry poskytovaných zelených serverů." vysvětluje razantní krok Petr Hromádko, technický ředitel Greenhousing.cz, a své vyjádření doplňuje: "Dnešní bezplatné navyšování kapacity disku pouze kopíruje poptávku našich zákazníků, kterou jsme zaznamenali u několika posledních objednávek a jež jsem se rozhodli naplnit a realizovat."

Když server, tak zelený

Greenhousingové ekologické servery spotřebovávají méně energie, a proto také stojí méně. Greendata s.r.o. tak může nabídnout kompletní pronájem základního dedikovaného serveru za 990 Kč měsíčně. Cena u konkurence začíná nad 3000 Kč. Navíc díky jednoduchému webovému rozhraní je každý server snadně administrovatelný přímo zákazníkem, a tak si podnikatelé a firmy nemusí platit vlastního linuxového administrátora ani webhosting.

Další články k tématům - greenhousing - konkurence - Linux - servery - webhosting - Petr Hromádko

Článek ze dne 9. února 2011 - středa

Další články od Greendata s.r.o.