logo

Managed server 6X Greenhousing: pronájem s plnou administrací

Jedná se o šestijádrový, velice výkonný a spolehlivý Cisco server s procesorem Intel Xeon E5649 doplněný o administraci. Server je tak připraven na komplexní řešení větších internetových projektů a Greenhousing se stará o bezproblémový provoz, maximální stabilitu, zabezpečení a výkon.

Managed server 6X Greenhousing

Server je připraven na komplexní řešení větších internetových projektů. Zákazník se nemusí starat o nákup a správu serveru, internetovou konektivitu, servis nebo monitoring, čímž Managed server 6X vytváří plnohodnotnou náhradu administrátora in-house.

Šestijádrový manažovaný server se vyplatí jak fyzickým tak i právnickým osobám, které se chtějí věnovat obchodování na internetu a odpovědnost i starosti s IT přenechat odborníkům.

Tento spolehlivý server je vhodný především pro složité internetové prezentace, jako jsou například slevové servery, internetové obchody nebo velké firemní portály, pro které již nestačí Managed server 4X.

Technické parametry

Managed server 6X je totožný s Dedikovaným serverem 6X, jen je ve svém základu rozšířen o neomezenou zákaznickou podporou obsahující: Cisco UCS C200 s procesorem Intel Xeon Six-Core E5649 (2.53 GHz, 12MB L3 Cache, 80W, DDR3-1333), Max Turbo Speed 2.93 GHz, počet procesorů: 1 (1/2), pevný disk: 1 TB SATA, základní paměť: 24 GB ECC RAM, memory slots: 12, maximum memory: 96 GB. Síťové rozhraní: 2 x 1Gbps a IPMI - 24/7/365 dedikované KVM. Server je možné rozšířit na dvoucestný.

Konektivita 2 x 1Gbps bez omezení, SLA 99,9 %, help-desk 24x7, HW servis do 3 hodin, datacentrum Praha 5 a Praha 6, Windows & Linux, CSR Green Data Business - 10 % zisku putuje na zelené projekty, smlouva na dobu neurčitou. Další balíčky a služby jsou již volitelné.

Další články k tématům - datacentrum - Linux - monitoring - SATA - Managed server - servis - SLA - Windows - Xeon

Článek ze dne 24. října 2012 - středa

Další články od Greendata s.r.o.