logo

Test serverových služeb zdarma na greenhousing.cz

Společnost Greendata představuje novou podobu webu greenhousing.cz. Všichni zájemci si jeho prostřednictvím mohou otestovat Greenhousingové služby nezávazně a naprosto zdarma.

Zcela novou podobu mají od středy 2.11. 2011 internetové stránky poskytovatele zelených dedikovaných a managed serverů Greendata s.r.o. na již známé adrese greenhousing.cz. Všichni zájemci, kteří webovou prezentaci společnosti navštíví, poznají změnu na první pohled a zároveň můžou otestovat Greenhousingové služby nezávazně a naprosto zdarma.

"Novou tvář stránek jsme vytvářeli s ohledem na pohodlí našich zákazníků. Chtěli jsme, aby přinesly zákazníkům Greenhousingu snadnou orientaci a intuitivní vyhledání požadovaných informací včetně vyúčtování služeb", představuje web Zdeněk Maršál - marketingový ředitel Greendata s.r.o. a dodává: "Doufáme, že nově spuštěné aplikace a struktura webu umožní návštěvníkům ještě větší uživatelský komfort a těm potenciálním snadnější rozhodování při pořízení našich služeb".

Kromě designu se stránky dočkaly výrazné proměny také v obsahu, struktuře a navigaci. Díky přímému propojení standardních informací a zákaznického portálu má zákazník možnost dostat se okamžitě ke kontrole svých služeb a jejich vyúčtování prostřednictvím bezpečnostních prvků ID a PIN.

Nové stránky navíc nabízejí přehlednější a intuitivnější objednávkový proces pro snažší orientaci při pronájmu serverových služeb Greenhousing. A aby zákazník nekupoval zajíce v pytli, nabízejí stránky snadnou registraci do shell účtu, díky kterému můžou zájemci nezávazně a zdarma otestovat služby Greenhousing po dobu 14 dnů.

Obsah portálu je nově dostupný ve dvou jazykových mutacích - češtině a v angličtině.

Další články k tématům - greenhousing - PIN - server - zdarma - Zdeněk Maršál

Článek ze dne 3. listopadu 2011 - čtvrtek

Další články od Greendata s.r.o.