logo

Greenhousing.cz zdarma navyšuje diskovou kapacitu na 1 TB a nechává se nezávisle měřit

Greenhousing.cz rozšiřuje u všech dedikovaných a managed serverů diskový prostor z 500 GB na 1 TB se zachováním konečné ceny. Greenhousing navíc nechává své serverovny hlídat nezávislým měřením, aby transparentně doložil své tvrzení 99,9 % SLA.

Dvojnásobný disk za stejné peníze

Technologický vývoj jde ve všech směrech kupředu a nevynechává ani obchod se servery. "Ještě před nedávnem jsme nakupovali 500 GB disk za částku, která se dnes blíží ceně 1 TB disku. A protože chceme dělat business jinak než konkurence, rozhodli jsme se pevné disky Greenhousingových serverů rozšířit z 500 GB na 1 TB při zachování pořizovací ceny", vysvětluje strategický krok Petr Hromádko, technický ředitel Greenhousing.cz, a své vyjádření doplňuje: "Dedikovaný server s 1 TB diskem příjde zákazníka na 990 Kč a za managed server zaplatí 1190 Kč."

Greenhousing je pod nezávislou kontrolou

Greenhousing.cz nabízí všem svým zákazníkům smluvní SLA 99,9 %, za čímž si firma stojí, a proto dobrovolně podstupuje kontinuální nezávislé měření svých služeb. "Doména Greenhousing.cz je hostovaná na dedikovaném serveru, který je uložen ve stejné serverovně jako servery a data našich zákazníků. A právě tento server je nezávisle měřen jednou za 3 až 5 minut", dodává Hromádko.

Službu, měření dostupnosti serverů, poskytuje KÝBL Soft (Aleše Jandy) jako jednu ze svých internetových aktivit. Toto měření není financováno ani jinak podporováno a výsledky nejsou nijak upravovány.

Další články k tématům - Housing - SLA - zdarma - Petr Hromádko

Článek ze dne 26. července 2011 - úterý

Další články od Greendata s.r.o.