logo

Greenhousing rozšiřuje serverhostingové portfolio o značky Cisco a Intel Xeon

Společnost Greendata přidává ke svým stávajícím variantám serverů 4 nové - založené na úsporných technologiích Cisco a Intel, které zvládnou i ta nejsložitější technická řešení. Pronájmem serveru navíc zákazník přispívá na zelené projekty, které každoročně připravuje Greenhousing ve spolupráci s nadací Via.

Společnost Greendata s.r.o. rozšiřuje své serverhostingové portfolio služeb o novinky zaměřené na náročnější zákazníky a uvádí na český trh produkty dedikovaných a managed serverů.

Dedikované servery Greenhousing - 4. generace:

Managed servery Greenhousing - 3. generace:

Každý server pomůže

Společnost Greendata tvoří fond odpovědnosti, do kterého každoročně putuje 10 % ze zisku firmy po zdanění na podporu zelených projektů. Aby byl Greenhousingový fond plně transparentní, dohodla se společnost Greendata s nadací Via na kompletním zastřešení fondu, a to od výběru a oslovení vhodných kandidátů, až po předání finanční částky zástupcům vybraného projektu společně s kontrolou plnění.

"Rozšířením našeho portfolia o technologie Cisco a Intel Xeon jsme nyní schopni uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. A jsem přesvědčený, že růst naší společnosti bude vždy důstojně vykompenzován firemní etikou a zelenými projekty Nadace Via", říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata a dodává.

Článek ze dne 16. října 2012 - úterý

Další články od Greendata s.r.o.