logo

Ocenění Bentley Top Selling Channel Partner 2010 pro HSI

Společnost HSI získala ocenění za nejlepší obchodní výsledky v prodeji softwarových produktů Bentley pro vertikálu Geospatial (geoprostorové produkty) ve Střední a Východní Evropě v roce 2010.

Předání ocenění proběhlo v rámci setkání partnerů společnosti Bentley Systems (Bentley Eastern European Channel Partner Summit), které se konalo 1. a 2.3. 2011 v pražském hotelu Mövenpick.

Pan Simon Horsley, ředitel Global Channel Sales společnosti Bentley Systems International Ltd. v rámci své prezentace poblahopřál společnosti HSI k jejímu obchodnímu úspěchu a předal plaketu s titulem "2010 Top Performing Channel Partner Geospatial Products" do rukou Ludvíka Heringa, manažera obchodních služeb HSI.

Totéž ocenění v rámci evropského kontinentu získala už jen společnost Cadventure Ltd. z Velké Británie, všichni ostatní ocenění partneři pocházeli z Asie.

Zákaznický program HSI Bentley SELECT pomáhá společnostem snižovat celkové náklady vlastnictví software prostřednictvím uživatelské podpory, zvyšováním produktivity díky dostupnosti upgrade a update v okamžiku jejich vydání a flexibilním licenčním principem. Vše v rámci ročního poplatku pro každý produkt.

O společnosti Bentley Systems

Bentley Systems je přední světovou společností zaměřenou na poskytování komplexních softwarových řešení pro projekty budování a správy trvale udržitelné infrastruktury. Společnost Bentley Systems založená v roce 1984, má v současné době více než 2 700 zaměstnanců, pobočky ve více než 50 zemích a roční výnosy dosahující hranice 500 mil. dolarů. Od roku 1993 investovala více než 1 mld. dolarů do výzkumu, vývoje a akvizic.

Další články k tématům - Bentley - ocenění - vývoj - Simon Horsley - Ludvík Hering

Článek ze dne 11. března 2011 - pátek

Další články od HSI, spol. s r.o.