logo

ProGEO v11 v letní akci HSI s hodnotným dárkem navíc

Nové ProGEO v11 přináší především vyšší uživatelský komfort, rychlejší práci s programem a jednodušší a snazší ovládání. Ke každé plné licenci ProGEO v11, kterou zakoupíte u HSI, dostanete zdarma voucher na kalibraci geodetických přístrojů nebo laserový dálkoměr HANS CA740 - akce platí do 31.8. 2011.

Verze v11 plně podporuje platformy produktové řady Bentley Map V8i SELECTseries 2, jejíž uvolnění ohlásila společnost Bentley Systems Česká republika v dubnu tohoto roku. Distribuce nové verze produktu ProGEO zákazníkům, kteří mají platný certifikát o Rozšířené Softwarové Podpoře (RSP) a tudíž obdrží upgrade zdarma, byla zahájena 30.6. 2011.

Jaké konkrétní novinky mohou uživatelé očekávat? "Např. aktualizace při uvolnění update jsou již řešeny automaticky. Na pozadí ProGEO běží služba, která hlídá aktuálnost používané konfigurace a při uvolnění nové aktualizace nabídne její stažení a nainstalování," uvedla Ing. Daniela Doksanská, produktová manažerka programu ProGEO.

"Co jistě uživatelé ocení je to, že kontrolu aktuálnosti definice při otevření zakázky již nemusí řešit oni sami, protože systém to udělá za ně a v případě neshody jim toto nahlásí," pokračovala. "Navíc díky novému Správci zakázky, který má nyní podobu samostatného ukotvitelného panelu, se práce se systémem výrazně zjednodušila a všechny soubory zakázky lze nyní ovládat mnohem rychleji," doplnila Ing. Doksanská a odkázala na webové stránky společnosti HSI, kde je uveden přehled všech novinek a změn.

Spolu s uvolněním nové verze ProGEO odstartovala společnost HSI letní akci, v rámci které zákazníci získají k nákupu ProGEO v11 hodnotný dárek. "Zákazníci mohou vybírat ze dvou variant. Mohou získat voucher na kalibraci geodetických přístrojů nebo laserový dálkoměr HANS CA740. Obojí pro nás dodává společnost GEOOBCHOD s.r.o.", doplnila Mgr. Petra Pospíšilová, manažerka marketingu.

ProGEO využívají zejména dodavatelé projektové dokumentace a dokumentace skutečného provedení stavby, kteří vytvářejí kresbu a následně provádějí kontrolu dat podle platných norem a směrnic správců rozvodných sítí jako je např. Telefónica Czech Republic, E.ON Česká Republika, Pražská energetika nebo ČEZ a data, která odevzdávají, musí splňovat přesně stanovené požadavky. HSI má v současné době přibližně 280 zákazníků z řad geodetických a projektantských firem, které program ProGEO aktivně využívají.

Další články k tématům - CA740 - Geoobchod - ProGEO - RSP - V8i - zdarma - Daniela Doksanská - Petra Palečková

Článek ze dne 18. července 2011 - pondělí

Další články od HSI, spol. s r.o.