logo

Velkoformátové skenery CONTEX v portfoliu HSI

Společnost HSI rozšiřuje své portfolio v oblasti hardware o dodávky velkoformátových skenerů dánského výrobce CONTEX. Stává se tak partnerem ostravské společnosti DIGIS, která je oficiálním distributorem a autorizovaným servisním centrem velkoformátových skenerů CONTEX pro Českou republiku již od roku 1995.

Velkoformátové skenery CONTEX nabízí nejširší portfolio velkoformátových skenerů na světě. Jsou určeny strojařům, architektům, GIS a CAD pracovníkům, archivářům, knihovníkům, reprocentrům, copy centrům, tiskárnám velkoplošných reklam a billboardů, pre-press studiím a mnoha dalším. Skenují podklady formátů A1 až A0++. Využijí je všichni uživatelé, kteří mají požadavek na skenování do souboru, sítě či na tiskárnu.

Skenery CONTEX jsou šetrné k originálu, zaručují vysokou přesnost a věrně zachycují i ty nejmenší detaily. Představují tak správnou a dlouhodobou investici, která umožní vytvářet tisíce skenů denně.

Skenery CONTEX se cenově pohybují od 80000 bez DPH (24" skener z XD série) a výše - až po 450000 Kč bez DPH (54" skener z HD série). Volba správného modelu by se měla odvíjet od aktuálních potřeb zákazníka. HSI je tu pro vás, abychom vám pomohli vybrat optimální řešení.

Dánská společnost CONTEX se řadí mezi vedoucím světové výrobce a dodavatele velkoformátových obrazových řešení. Je lídrem na trhu zejména díky inovativním technologiím a sofistikovaným softwarovým aplikacím pro oblast skenování a kopírování. CONTEX působí celosvětově ve více než 80 zemích a jeho řešení jsou ceněna širokým spektrem průmyslových odvětví pro spolehlivost, hodnotu, vysoký výkon a špičkovou obrazovou kvalitu.

Společnost DIGIS, která působí na českém trhu od roku 1991, dodává ucelená řešení v oblasti geografických informačních systémů (GIS), je oficiálním distributorem a autorizovaným servisním centrem velkoformátových skenerů CONTEX, ProServ a Kirtas, nabízí služby velkoformátového tisku, skenování a kopírování a působí také v oblasti 3D tisku. Společnost má certifikován systém managementu kvality dle ISO 9001.

Další články k tématům - 3D - A0 - A1 - CAD - CONTEX - DIGIS - GIS - skenery - tisk

Článek ze dne 28. března 2011 - pondělí

Další články od HSI, spol. s r.o.