logo

Řešení Facility managementu od HSI na veletrhu For Office 2011

Navštivte nás ve dnech 17. - 20.3. 2011 na veletrhu For Office - kancelářský nábytek, vybavení obchodních a společenských prostor. Společnost HSI zde v expozici Facility Meeting Point představí svá řešení pro oblast Facility Managementu.

Na expozici Facility Meeting Point bude první dva dny konání veletrhu přítomen specialista na řešení AMI, komplexního systému pro podporu správy majetku a facility managementu, který vyvíjí HSI pro správce rozsáhlých areálů, administrativní a kongresová centra, vysoké školy, správce inženýrských sítí a další.

Uživatelé AMI, komplexního systému pro podporu správy majetku a facility managementu, jsou např. společnosti Czech Coal Group, Kongresové centrum Technopol v Bratislavě, Univerzita Pardubice, Teplárna Strakonice a řada dalších.

AMI (Asset - Management - Information) je komplexní systém pro podporu správy majetku a facility managementu. Je modulární a plně uživatelsky přizpůsobitelný. Lze jej snadno začlenit do podnikového informačního prostředí. Používá jej řada významných zákazníků.

Veletrh se koná ve dnech 17. - 20.3. (čtvrtek - neděle) v Pražském veletržním areálu Letňany, expozici Facility Meeting Point najdete v hale 6A – 6D.

Přijďte se podívat a pohovořit s námi o možnostech řešení pro vaši společnost.

Další články k tématům - AMI - expozice - facility - management - veletrh

Článek ze dne 9. března 2011 - středa

Další články od HSI, spol. s r.o.