logo

Týden FM 2011: HSI je partnerem mezinárodní odborné konference

Zveme vás k návštěvě XI. ročníku Týdne Facility Managementu, který se koná ve dnech 7. - 11.11. 2011 a je pořádán International Facility Management Association (IFMA CZ). Společnost HSI je partnerem této akce.

Letošní týden FM je předznamenán mottem: „Facility Management – příležitost pro integraci". Konference se koná pod záštitou předsedy vlády České republiky RNDr. Petra Nečase.

Uspořádání TFM 2011 proběhne v tradičním duchu. První den, tj. 7. listopadu 2011, je vyhrazen pro exkurzi. Letos mohou účastníci akce navštívit technické zázemí největšího a nejkrásnějšího českého Aquaparku v Čestlicích u Prahy.

Hlavní částí akce je tradičně mezinárodní konference, která se uskuteční dne 8.11. 2011 s registrací účastníků od 9:00 hod. v Hotelu Olympik / Artemis. Večer téhož dne bude od 19:00 hod. následovat společenský večer se slavnostním vyhlášením cen FM AWARDS 2011, který se uskuteční v Nové budově Národního muzea, Vinohradská 1, Praha 1.

Následující den bude celodenní středeční workshop na téma "Implementace FM" (vede FM Institute) proběhne dne 9. listopadu 2011 taktéž v Hotelu Olympik/Artemis od 9:00 hod.

Letošní workshop je koncipován jako průprava účastníků na přípravu výběrového řízení na FM poskytovatelskou firmu "Krok za krokem". Workshop vychází z ověřeného modelu výuky Facility managementu ve vzdělávacích kurzech FM Institute.

Workshop je zaměřen na několik základních operací:

Další články k tématům - IFMA - konference - SLA - TFM - workshop

Článek ze dne 29. září 2011 - čtvrtek

Další články od HSI, spol. s r.o.