logo

Doména zdarma k webhostingu IGNUM

Společnost IGNUM všem svým klientům, kteří si objednají webhosting eCard, Mailbox, Lite, Medium nebo Full a zaplatí jej alespoň na rok dopředu, nabízí doménu zdarma.

Webhosting a domény k sobě neodmyslitelně patří. Každý, kdo už se jednou odhodlá provozovat vlastní server, měl by k němu mít i odpovídající doménu. A právě všem těmto lidem vychází vstříc společnost IGNUM, která ke všem svým webhostingovým službám nabízí při platbě na rok dopředu doménu zdarma. Tato akce se vztahuje na webhostingové varianty eCard, Mailbox, Lite, Medium nebo Full.

Zkrátka nepřijdou ani stávající zákazníci, na něž se tato akce vztahuje také. V jejich případě stačí prodloužit a následně zaplatit svůj hosting minimálně na rok dopředu a rázem budou ušetřeni poplatku za doménu také. Nemusí se navíc ani bát různých dob expirace domény a aktuálního hostingu. Doména bude prodloužena o jeden rok až v okamžiku její expirace. Jediné podmínky jsou, že registrátorem prodlužované domény musí být server Domena.cz a doména musí expirovat během trvání hostingu. Prodloužení proběhne automaticky těsně před samotnou expirací domény, nejdříve ale po zaplacení hostingu.

K jednomu webhostingu je možné získat vždy jednu z následujících domén: .CZ, .EU., .COM, .NET, .INFO, .BIZ nebo .ORG.

"V IGNUM se vždy snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. V našem podání se navíc nabízená akce netýká jen nových zákazníků (jak bývá často zvykem), ale i těch stávajících," říká Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM.

Další články k tématům - domény - eCard - Full - hosting - Lite - Mailbox - Medium - webhosting - zdarma - Marek Erneker

Článek ze dne 3. prosince 2010 - pátek

Další články od IGNUM s.r.o.