logo

EU domény ve slevě se soutěží o Apple iPod Touch

Všichni zákazníci, kteří se nyní rozhodnou registrovat u IGNUM prostřednictvím domena.cz novou EU doménu, ji mohou získat za 10 nebo 99 Kč. K tomu se navíc mohou zúčastnit soutěže o jeden ze sta multimediálních přehrávačů Apple iPod Touch.

Každý zákazník, který se rozhodne pro registraci EU domény skrze server domena.cz má nyní jedinečnou šanci pořídit evropskou doménu za pouhých 99 Kč. Do velkého předvánočního výprodeje vložila společnost IGNUM celkem 2000 EU domén, které je možné za sníženou cenu získat. Partneři a reselleři pak mají navíc možnost získat EU domény dokonce již od 10 Kč za doménu.

Každý, kdo se doménového výprodeje zúčastní, bude mít navíc možnost vyhrát jeden ze sta multimediálních přehrávačů Apple iPod Touch s kapacitou 8 GB. Soutěž, jejímž pořadatelem je správce EU domény - sdružení EURid, potrvá až do 25.12. 2010. Poté bude z nově zaregistrovaných EU domén vylosováno 100 šťastlivců, kteří obdrží trochu opožděný vánoční dárek.

Registrace do soutěže o přehrávače Apple iPod Touch probíhá na stránkách winwith.eu, kde se nachází jednoduchý formulář. V něm stačí vyplnit registrovanou doménu, kontaktní údaje a soutěžní kód XMAS2010.

Evropské domény navíc oproti národním CZ doménám podporují i formát IDN, takže je možné registrovat tyto domény i včetně české diakritiky.

Další články k tématům - domény - eu - EURid - IDN - iPod - soutěž - XMAS2010

Článek ze dne 9. prosince 2010 - čtvrtek

Další články od IGNUM s.r.o.