logo

Linux Hosting Cluster od IGNUM: testování hostingu do konce roku 2010 zdarma

Všichni zájemci si mohou nyní zdarma až do konce roku vyzkoušet v rámci pilotního provozu nového linuxového clusteru u IGNUM clusterové hostingové služby - podmínkou je objednávka do 31.10. 2010. Nový Linux Hosting Cluster je určen pro náročné webové prezentace s požadavky na vysokou datovou propustnost a max. dostupnost služeb.

Společnost IGNUM tímto krokem rozšiřuje své portfolio nabízených služeb na bázi Linuxu, jehož popularita mezi uživateli neustále stoupá. Linux Hosting Cluster je logickým doplněním virtuálních dedikovaných serverů postavených na Linuxu, které se do stálé nabídky společnosti IGNUM zařadily nedávno.

Do konce roku budou navíc prezentace v rámci Linux Hosting Clusteru, objednané do 31.10. 2010, provozovány zcela zdarma. Po skončení pilotního provozu bude všem zákazníkům představena nabídka pro další využívání Linux Hosting Clusteru.

"V případě webových prezentací, hostovaných na Linux Hosting Clusteru do konce roku zdarma, preferujeme stránky s proměnnou potřebou výkonu, které poslouží k reálnému zatížení nové platformy a sledování úzkých míst," upřesňuje Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM.

V případě zájmu o bezplatný provoz webových stránek na platformě LHC můžete kontaktovat společnost IGNUM na adrese lhc@ignum.cz.

Další články k tématům - cluster - Hosting - Linux - pilotní - platforma - vyzkoušet - zdarma - Marek Erneker

Článek ze dne 7. října 2010 - čtvrtek

Další články od IGNUM s.r.o.