logo

Kredit 1500 Kč pro Google AdWords za roční předplatné webhostingu IGNUM

Každý zákazník, který se rozhodne zaplatit za hostingové služby roční poplatek předem, poskytne IGNUM kredit v hodnotě 1500 Kč na využívání služeb Google AdWords. Kredit mohou využít všichni noví zákazníci programu Google AdWords.

Propagační kredit ve výši 1500 Kč se poskytuje zákazníkům s ročním a delším platebním obdobím ke všem běžným webhostingovým variantám, konkrétně k eCard, Mailbox, Lite, Medium nebo Full.

Kredit mohou využít všichni noví zákazníci programu Google AdWords, jejichž účty v tomto systému nejsou starší než 14 dnů. Každý zákazník přitom může obdržet pouze jeden propagační kupón, který není přenosný na jiného uživatele. Podmínkou využití propagačního kreditu je schválení reklamy, platná registrace a souhlas s platnými Smluvními podmínkami programu AdWords. Akce přitom není časově omezena.

"IGNUM se vždy snažilo a snaží svým zákazníkům přinést něco navíc, přičemž nabídka propagačního kreditu do tohoto schématu skvěle zapadá. Zejména zákazníci provozující na našem webhostingu e-shopy mají nyní skvělou možnost si vyzkoušet efektivitu reklamního systému Google AdWords. Díky této akci tak mohou zdarma na své stránky přilákat nové zákazníky," komentuje aktuální propagační akci Marek Erneker, ředitel společnosti IGNUM.

Další články k tématům - AdWords - eCard - eshop - hosting - webhosting - zdarma - Marek Erneker

Článek ze dne 18. května 2011 - středa

Další články od IGNUM s.r.o.