logo

Víceleté registrace EU domén

IGNUM spouští víceleté registrace EU domén pro nově registrované EU domény. Všichni zákazníci, kteří si do konce roku 2011 zaregistrují na domena.cz novou EU doménu na jeden rok, získají zdarma registraci i na rok následující.

Registrace EU domén byly zahájeny 7.11. 2005 a od 10.12. 2009 lze registrovat také EU domény s diakritikou. V současné době je zaregistrováno více než 3400000 EU domén, z toho přes 131000 subjekty v České republice, která zaujímá 7. místo v počtu registrovaných domén. IGNUM spravuje v systému domena.cz pro své zákazníky více než 17500 EU domén.

"EU domény mají dlouhodobě velmi příznivou cenu registrací, navíc je možné si registrovat i doménová jména s diakritikou", řekl Marek Erneker - výkonný ředitel společnosti IGNUM. "Speciální nabídkou na dvouletou registraci za cenu jednoho roku podporujeme rozvoj internetových projektů, určených pro návštěvníky a zákazníky ze zemí evropské sedmadvacítky."

Po období pouze jednoletých registrací EU domén umožňuje jejich správce, organizace EURid, rovněž víceleté registrace. EU domény je nyní možné registrovat až na 10 let.

Zvýhodněnou nabídku na registraci EU domén lze vhodně zkombinovat s výraznou slevou na cloudový hosting webcloud.cz, platnou rovněž do konce roku 2011.

Podmínky akce

Speciální nabídka 2 roky za cenu 1 platí pro všechny nově registrované EU domény. Každému zákazníkovi, který při roční registraci EU domény na portálu domena.cz potvrdí zájem o získání druhého roku zdarma, bude EU doména zaregistrována na 2 roky za cenu roční registrace dle jeho aktuálního platného ceníku.

Akce probíhá od 3.10. 2011 do 31.12. 2011. Registrátorem domény bude společnost IGNUM. Datum expirace EU domény je možné ověřit na whois.eu. Akce se nevztahuje na prodloužení, změnu registrátora nebo nouzové obnovení EU domény.

IGNUM si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla akce nebo akci úplně zrušit bez udání důvodu a stanovení náhrady.

Další články k tématům - cloud - domény - eu - EURid - hosting - zdarma - Marek Erneker

Článek ze dne 4. října 2011 - úterý

Další články od IGNUM s.r.o.