logo

IGNUM upravuje doménový partnerský program

Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, upravuje od 6. prosince 2007 partnerský program služby DOMENA.CZ. Tato služba nabízí všem zákazníkům možnost získat dva typy slev, tzv. Množstevní slevu a slevu Partner.

Aby klient mohl obdržet zvýhodněný ceník Množstevní sleva, musí celkový součet částek na daňových dokladech, které byly vystaveny prostřednictvím služby DOMENA.CZ v posledních 12 měsících, přesáhnout částku 4500 Kč (dříve 6 000 Kč). Ceník Partner získá zákazník tehdy, přesáhne-li obrat za doménové služby za posledních 12 měsíců částku 19000 Kč (dříve 25000 Kč). Všechny částky jsou uvedeny s DPH.

Systém DOMENA.CZ automaticky sleduje obrat za realizované služby a na jeho základě poskytuje příslušnou slevu, která bude uplatněna celoplošně pro registrace, prodlužování platnosti registrací i převody domén. Přehled zvýhodněných cen odpovídajících dané slevě najdete na partner.domena.cz.

"Úpravou podmínek partnerského programu reagujeme na snížení ceny generických a CZ domén, které tvoří většinu našeho doménového portfolia a které tedy nutně ovlivní roční obraty našich zákazníků. Cílem je navíc motivovat nové i stávající partnery k využití našich rozhraní, které nabízejí možnost automatizovaného propojení se zákaznickými systémy pro správu domén", řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. "Poskytování zvýhodněného ceníku na základě ročního obratu za doménové služby je oboustranně transparentní způsob partnerství, který funguje plně automaticky a každý zákazník má možnost sledovat, na jakou slevu má nárok nebo co může udělat pro to, aby nižší cenu získal."

Pokud zákazník zatím nemá v systému DOMENA.CZ objednáno dostatečné množství služeb a celkový obrat nedosahuje požadované hodnoty, je možné zvýhodněné ceny získat zasláním chybějící částky na kredit uživatelského účtu. Kredit pak bude zákazník používat pro snadnou úhradu objednávaných služeb.

Zřízení partnerského programu DOMENA.CZ není podmíněno uzavřením žádné smlouvy. Vše lze zařídit online.

Článek ze dne 12. prosince 2007 - středa

Další články od IGNUM s.r.o.

IGNUM upravuje doménový partnerský program

IGNUM ohlašuje akci 100% sleva na webhosting