logo

Sleva na webhosting ke každé doméně EU

Při objednávce EU domény nyní můžete získat slevu až 30 % na webhosting u společnosti IGNUM. Akce je platná až do 6.5. 2011 a je určena pro všechny zákazníky s cenovými programy Běžná cena, Množstevní sleva, Partnerská cena nebo Premium Partner.

Zákazníci portálu Domena.cz mohou nyní u společnosti IGNUM získat až 30 % slevu na webhosting. Akce potrvá až do 6.5. 2011 a vztahuje se na webhostingové služby eCard, MailBox, Lite, Medium, Full i na všechny tarify specializovaného hostingu: Joomla!, Exchange, SharePoint, ColdFusion nebo FTP.

Po úspěšném ukončení registrace nebo prodloužení EU domény bude na e-mail plátce domény zaslán slevový kupón, který má platnost 60 dní ode dne vystavení. Po tuto dobu může zákazník využít slevu na libovolný počet výše uvedených webhostingových služeb. Kupón je možno zadat v 1. kroku objednávky hostingových služeb na Ignum.cz nebo v sekci "Můj účet" v aplikaci Webcontrol. Kupón nelze nárokovat k doméně získané zdarma (např. k roční platbě webhostingu).

"Právě probíhající cenová akce má za cíl umožnit všem zájemcům provozování svých webových projektů na vyšším typu hostingu, než na jaký byli doposud zvyklí. Věříme, že se nám touto cestou podaří oslovit také řadu uživatelů, kteří nad placenou verzí hostingu zatím vůbec neuvažovali. I v rámci nejnižšího typu hostingu Lite má totiž zákazník nárok na neomezený přenos dat, 1 GB prostoru pro webovou prezentaci a 2 GB pro libovolný počet e-mailových adres nebo periodické spouštění skriptů či obnovu dat ze zálohy, což nebývá u freehostingových služeb zrovna pravidlem," komentuje právě probíhající akci Marek Erneker, ředitel společnosti IGNUM.

Všechny nově registrované domény lze i v rámci této akce opatřit dalšími dodatečnými službami, jako je např. Doménová pojistka, která ochrání doménu proti propadnutí.

Článek ze dne 8. března 2011 - úterý

Další články od IGNUM s.r.o.