logo

ERP Microsoft Dynamics NAV i do dalších výrobních závodů Metal Trade Comax

Metal Trade Comax rozšířil ERP Microsoft Dynamics NAV i do nových výrobních závodů v Kolíně, Litovli a Košicích. IS dodaný společností NAVISYS tak nyní využívá k řízení všech firemních procesů.

Microsoft Dynamics NAV je ucelené softwarové řešení ERP (Enterprise Resource Planning) pro řízení firemních procesů ve středně velkých organizacích. Automatizuje a zjednodušuje procesy související s financemi, vztahy se zákazníky, odběratelsko-dodavatelským řetězcem, sklady a výrobou. ERP systém Microsoft Dynamics NAV je integrovaným a přizpůsobitelným řešením, které lze rychle implementovat a snadno konfigurovat a používat.

Metal Trade Comax, a.s., který se řadí k předním českým výrobcům slévárenských slitin, dovršil investice a získal podíly ve dvou společnostech - MTC Kolín, s.r.o. a KVARTA Litovel, a.s.

Rozšířil také svá pole působnosti o profilovací centrum v Košicích. Do těchto závodů se naimplementoval i informační systém Microsoft Dynamics NAV od společnosti NAVISYS, který firma Metal Trade Comax, a.s. využívá k řízení veškerých procesů.

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s., sídlící ve Velvarech, používá od roku 2001 informační systém Microsoft Dynamics NAV. Po dokončení investice v roce 2010 následovalo zavedení ERP systému do nových výrobních závodů v Litovli, Kolíně a Košicích.

Systém slouží v těchto pobočkách především k řízení financí, plánování a řízení výroby, správu skladu a majetku.

Další články k tématům - Dynamics - ERP - IS - NAV

Článek ze dne 12. června 2012 - úterý

Další články od NAVISYS s.r.o.