logo

Microsoft Dynamics NAV bude řídit výrobu plynových topidel v GAMATu

Ve výběrovém řízení na komplexní IS nového výrobního závodu GAMAT CZ a.s. zvítězila společnost NAVISYS s ERP systémem Microsoft Dynamics NAV a oborovým řešením pro plánování a řízení výroby BIZ4Elements.

Společnost GAMAT CZ očekává od informačního systému řízení základních procesů společnosti od finančních, přes obchodní až po výrobní. Těmto požadavkům nejlépe vyhovuje specializované řešení NAVISYS BIZ4Elements, které ve spojení s ERP systémem Microsoft Dynamics NAV vyřeší mimo jiné detailní evidenci zákazníků a dodavatelů, plánování a řízení výroby a ucelený reporting a controlling. Ostrý provoz systému bude zahájen v září 2011.

Společnost GAMAT CZ je výrobcem lokálních plynových topidel značky Gamat s odtahem spalin přes zeď. Doposud společnost GAMAT CZ vyráběla topidla subdodavatelsky v České republice a zemích EU, nyní zahájila vlastní výrobu. Kvalitní konvekční kamna dodává GAMAT CZ nejenom do České republiky, ale i Německa, Maďarska, Ukrajiny, Gruzie a dalších zemí bývalé Východní Evropy. GAMAT CZ vznikl v roce 2009 přejmenováním společnosti Gonvior a. s. založené v roce 2006.

Microsoft Dynamics NAV se zaměřuje na řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby. Vyvíjená integrovaná a adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy, čímž umožňují středně velkým a velkým podnikům, stejně jako divizím globálních podniků výrazně zefektivnit svoji práci.

Specifikem oborového řešení BIZ4Elements od NAVISYS je zakázková výroba na základě variantních požadavků zákazníka. Systém řeší všechny klíčové procesy od poptávkového řízení, realizace výroby, logistiky až po finální fakturaci. Samozřejmostí je plánování a řízení výroby, manažerské výstupy či internetový portál pro zákazníky. Automatizace řady činností dává jen minimální prostor k chybovosti uživatelů.

Další články k tématům - BIZ4Elements - controlling - Dynamics - ERP - Gamat - IS - logistika - reporting

Článek ze dne 10. srpna 2011 - středa

Další články od NAVISYS s.r.o.