logo

ERP Microsoft Dynamics NAV pro BigBoard Praha dodá Navisys

BigBoard Praha - specialista na velkoplošnou reklamu - si vybral společnost Navisys jako nového partnera pro ERP systém Microsoft Dynamics NAV. Do systému bude integrováno pronájmové řešení EQM Armada Dynamics AS. Pro účely reportingu a controllingu bude BigBoard Praha používat nástroj Jet Reports.

Microsoft Dynamics NAV se zaměřuje na řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby. Vyvíjená integrovaná a adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy, čímž umožňují středně velkým a velkým podnikům, stejně jako divizím globálních podniků výrazně zefektivnit svoji práci.

EQM Pronájem je unikátní řešení od norské společnosti Armada Dynamics AS. Řešení je postaveno na platformě Microsoft Dynamics NAV a komplexně řeší problematiku prodeje, pronájmů a servisu strojů, techniky a zařízení. Je určené pro pronájmové a strojírenské společnosti.

Jet Reports je komplexní reportingový nástroj integrovaný s Microsoft Excel a Microsoft Dynamics NAV. Přímo z Excelu může uživatel zobrazovat a tvořit reporty z jakéhokoliv modulu v Microsoft Dynamics NAV - hlavní knihy, faktur, zboží, skladu apod. Reporty lze prohlížet třeba z webových stránek nebo v zamčených tabulkách v Excelu. Díky svým vlastnostem je vhodným nástrojem pro uživatele, kteří nutně nepotřebují data do systému pořizovat, ale potřebují je číst.

Hlavní důraz kladla společnost BigBoard Praha na provázanost ERP systému s potřebnou agendou k pronájmu reklamních ploch různých velikostí a druhů. Implemetace ERP systému Microsoft Dynamics NAV 2009 a EQM Pronájem začala v březnu 2011 a komplexní systém bude spuštěn do ostrého provozu k 1. říjnu 2011. Komplexnost řešení je doplněna nástrojem Jet Reports, který umožňuje náhled na potřebná data bez nutnosti vstupovat přímo do systému a pohodlnou tvorbu sestav v Microsoft Excel.

Společnost BigBoard Praha byla založena v roce 1994 jako dceřiná společnost BigBoardu Group. Ten vznikl v roce 1991 za účelem výstavby a provozování elitních sítí velkoplošných reklamních panelů ve východní Evropě a má ze společností specializujících se na velkoplošnou reklamu v této oblasti nejrozsáhlejší pole působnosti. Společnost BigBoard Praha nabízí k pronájmu bigboardy, reklamní plachty a sítě, blacklighty, reklamy na budovách a světelné reklamy.

Další články k tématům - Armada - BigBoard - Dynamics - EQM - ERP - Jet Reports

Článek ze dne 30. května 2011 - pondělí

Další články od NAVISYS s.r.o.