logo

NAVISYS se stal členem Microsoft Dynamics Presidents Club 2011

Společnost NAVISYS byla jmenována členem Microsoft Dynamics President’s Club pro rok 2011. Díky obchodním úspěchům, kterých NAVISYS v uplynulém fiskálním roce dosáhl, se řadí mezi 5 % nejvýznamnějších partnerů Microsoft Dynamics po celém světě.

Tento rok jde již o druhé prestižní ocenění (v dubnu získala společnost ocenění Microsoft Awards 2011). Tímto NAVISYS jednoznačně dokazuje, že projekty, na kterých pracuje, jsou kvalitní a pomáhají zákazníkům zvyšovat jejich efektivitu.

Ocenění Microsoft Dynamics President’s Club 2011 bylo slavnostně předáno na Microsoft Worldwide Partner Conference dne 13.7. 2011 v Los Angeles.

"Rád bych poblahopřál jménem centrály týmu Dynamics. Děkujeme vám za vaši tvrdou práci. Je skvělé vidět, jak se vaše odhodlání změnilo na velké obchodní výsledky. Jste jedním z našich nejlepších partnerů ve vašem regionu a zaslouženě vám patří uznání Microsoft President’s Club 2011", uvedl Hans Zagler, ředitel Dynamics Partner.

Společnost Microsoft uděluje partnerům ocenění President’s Club každý rok. Cena President’s Club je udělována těm nejlepším společnostem z celého světa, které svou aktivitou a vývojem přinášejí výjimečná a kvalitní řešení uspokojující náročné a specifické potřeby svých zákazníků. Pouze 5 % nejvýznamnějších partnerů Microsoft Dynamics získá toto ocenění. Letos se dočkalo tohoto uznání 323 společností z celého světa. Společnost NAVISYS získala toto ocenění již podruhé během tří let.

Další články k tématům - Dynamics - ocenění - Hans Zagler

Článek ze dne 27. července 2011 - středa

Další články od NAVISYS s.r.o.