logo

ERP Microsoft Dynamics NAV pro NOEN dodá Navisys

Společnost NOEN - projektování a inženýring strojů a zařízení pro povrchové dobývání nerostů, vybrala ve výběrovém řízení nový podnikový informační systém Microsoft Dynamics NAV. ERP systém bude doplněn vertikálním řešením pro projektově řízené společnosti BIZ4BuildIn.

Od nového ERP systému společnost NOEN, a.s. očekává pokrytí všech klíčových procesů, a to integrací současné roztříštěné struktury v oblasti kalkulací, řízení zakázek, cash flow a financí. Základní procesy v oblasti podnikové ekonomiky, financí, dodavatelsko-odběratelských vztahů a CRM budou pokryty v rámci ERP systému Microsoft Dynamics NAV. Oborové řešení BIZ4BuildIn bude společnosti NOEN pomáhat s plánováním a řízením zakázek a projektovým controllingem. Implementace byla zahájena v březnu 2011 a projekt bude ukončen v srpnu 2011.

Microsoft Dynamics NAV se zaměřuje na řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby. Vyvíjená integrovaná a adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy, čímž umožňují středně velkým a velkým podnikům, stejně jako divizím globálních podniků výrazně zefektivnit svoji práci.

BIZ4BuildIn od společnosti NAVISYS pokrývá především oblasti řízení projektů, obchodních procesů, podnikové ekonomiky a manažerského rozhodování. BIZ4BuildIn je unikátní oborové řešení pro společnosti, které využívají výhod projektového řízení. Řeší všechny klíčové procesy od kontraktačního řízení, přes přípravu a realizaci zakázky až po řízení cash flow a controlling. Samozřejmostí je grafické plánování či integrace s intranetovým portálem. Součástí řešení je i ucelená správa a evidence všech potřebných dokumentů přímo v informačním systému, výhodou je také integrace s produkty třetích stran, především s Microsoft Office nebo specializovaným kalkulačním softwarem.

Hlavními přínosy jsou přehledně a rychle dostupné informace pro všechny uživatele, komplexní zpracování zakázky od správy kontaktů až po finální reporty, podpora projektového a finančního řízení podniku. Zásadním přínosem je automatizace procesů, která výrazně omezuje chybovost a zvyšuje produktivitu.

Řešení BIZ4BuildIn získalo ocenění Microsoft Awards 2011 v kategorii Microsoft Dynamics ERP.

Společnost NOEN, a.s. pracuje na českém i mezinárodním trhu již od roku 1997. Hlavní činností firmy je projektování a inženýring strojů a zařízení pro povrchové dobývání nerostů, transportní zařízení, zařízení pro manipulaci s materiálem na složišti a dodávky strojů a zařízení pro skládková hospodářství sypkých hmot.

Další články k tématům - BIZ4BuildIn - CRM - Dynamics - ERP - NOEN

Článek ze dne 1. června 2011 - středa

Další články od NAVISYS s.r.o.