logo NextiraOne Czech s.r.o.

Cisco Video Surveillance: kamerové systémy v nabídce NextiraOne Czech

Společnost NextiraOne Czech získala akreditaci Advanced Technology Partner (ATP) pro návrh a implementaci kamerových systémů Video Surveillance společnosti Cisco. Toto řešení zahrnuje síťový hardware i software pro přenos a zpracování videa.

Cisco Video Surveillance zahrnuje síťový hardware a software, určený pro přenos a zpracování videa v zabezpečovacích kamerových systémech. Kamerový systém využívá pokročilých vlastností síťové infrastruktury k bezpečnému, na pravidlech založenému přístupu k obrazovým informacím ze sledovaného místa.

V rámci řešení Cisco Video Surveillance lze kombinovat i technologie dalších výrobců - pro zajištění nejvyšší možné úrovně zabezpečení při optimálních nákladech na jeho implementaci i provoz a ochrany investic do stávajícího vybavení.

Portfolio Cisco Video Surveillance pokrývá celý řetězec produktů - od snímání videa přes jeho zpracování a archivaci až po zobrazení a distribuci na pulty centralizované ochrany. V rámci jednoho projektu je možné nasadit stovky až tisíce kamer s centralizovanou správou.

"Doplnění našich Cisco akreditací o kompetenci k implementaci kamerových systémů Video Surveillance nám umožňuje dodávat zákazníkům kompletní portfolio komunikačních řešení, doplněné o bezpečnostní systémy pro ochranu jejich majetku," řekl Jan Sedlačík, Networking Manager společnosti NextiraOne Czech. "Díky infrastruktuře založené na otevřených standardech je navíc možné kombinovat produkty Cisco se stávajícím zabezpečovacím vybavením a optimalizovat tak náklady implementace."

Akreditací Advanced Technology Partner pro návrh a implementaci kamerových systémů Video Surveillance disponují na českém trhu pouze tři partneři společnosti Cisco.

Další články k tématům - ATP - Surveillance - video - zabezpečení - Jan Sedlačík

Článek NextiraOne Czech s.r.o. ze dne úterý 9. listopadu 2010

Další články od NextiraOne Czech s.r.o.