logo NextiraOne Czech s.r.o.

NextiraOne vyhlásila vítěze ocenění Contact Centre Customer Innovation Award 2010

NextiraOne vyhlásila na konferenci G-Force vítěze svých ocenění Contact Centre Customer Innovation Award pro rok 2010. Tato ocenění jsou již čtvrtým rokem udělována v partnerství se společnostmi Alcatel-Lucent a Genesys.

Vítězové využívají širokou škálu řešení a aplikací pro kontaktní centra, na jejichž implementacích po celé Evropě se NextiraOne podílela. Čtyři z letošních šesti vítězů jsou ze střední a východní Evropy, což ukazuje sílu společnosti NextiraOne v tomto regionu.

Na prestižní večeři, konané v rámci programu konference G-Force v Amsterdamu, byla ocenění udělena společnostem :

Skupina ČEZ Česká republika
Je jednou z deseti největších energetických společností v Evropě, a to jak z hlediska instalované kapacity, tak z hlediska počtu zákazníků. ČEZ Zákaznické služby, s.r.o., je jedna z nových procesních společností v rámci Skupiny ČEZ. Byla založena jako společnost s ručením omezeným se sídlem v Plzni a naplno funguje od ledna 2005. ČEZ Zákaznické služby, s.r.o., získává ocenění za své vysoce inovativní, vícekanálové a multimediální kontaktní centrum, které pomocí jedinečné aplikace směruje e-maily na základě priorizace zákazníků. Podporuje také offline komunikaci.

ČSOB Česká republika
ČSOB je vedoucím hráčem na českém trhu s finančními službami a součástí mezinárodní bankovní a pojišťovací skupiny KBC. ČSOB jako dlouholetý zákazník společnosti NextiraOne Czech inovativně zavádí zbrusu nové technologie. Je prvním zákazníkem v regionu, který implementoval technologii virtuálního přidržení hovoru (VHT), jež umožňuje dynamické řízení fronty s odkloněním zákazníků na alternativy, jako je call-back a IVR, za účelem zkrácení čekací doby a zvýšení spokojenosti zákazníků.

Polský mobilní operátor Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. (PTC)
Je součástí skupiny T-Mobile, má více než 5500 zaměstnanců a přibližně 13,5 milionu zákazníků. Byl oceněn za inovativní spolupráci se společnostmi Genesys a NextiraOne na všech úrovních organizace. Jeho otevřený přístup k novým technologiím vedl k rychlému zavedení nejmodernějších řešení Genesys, která zákazníkům přinesla rychlý užitek.

Maďarská Raiffeisen Bank
Má 350 agentů pracujících v kontaktním centru, které poskytuje jak služby a podporu zákazníkům, tak i vysoce sofistikované odchozí kampaně, například pro aktivity v oblasti inkasa.

Dwr Cymru Welsh Water
Nedávno převzala dodávku vyspělého řešení kontaktního centra, které zajistí kvalitnější služby zákazníkům dvou hlavních kontaktních center a podpůrných back-office funkcí, které dohromady vyřizují přes 1,2 milionu zákaznických volání ročně. Řešení kontaktního centra bude fungovat v nových kancelářích v St Mellons v Cardiffu od letošního podzimu. Klíčem k úspěchu projektu je integrace několika klíčových aplikací a jedinečný přístup ke službě, kdy společnosti NextiraOne a Welsh Water společně vyvinuly řadu zkušebních scénářů se simulovanými volajícími. Cílem testů bylo zajistit správnou konfiguraci a zajištění systému před spuštěním ostrého provozu. Společnost Dwr Cymru Welsh Water vystavuje každoročně faktury více než 800 tisícům zákazníků v šestitýdenním období od února do března a nové řešení kontaktního centra bude muset efektivně zvládat tento značný nárůst hovorů. Operační kontaktní centrum DCCW funguje 365 dní v roce, 24 hodin denně a také musí zvládat značný nárůst hovorů v krátkém časovém prostoru, pokud dojde k přerušení dodávek vody zákazníkům DCCW. Tyto kritické scénáře budou důsledně testovány, aby bylo zajištěno, že řešení kontaktního centra zvládne tyto nároky v ostrém provozu.

"Těší nás, že můžeme spolupracovat na tak inovativních projektech kontaktních center," řekl Neil Moss, evropský marketingový ředitel společnosti NextiraOne. "Každý z letošních vítězů zaujal ke svým potřebám zcela nový přístup a z dostupných technologií vytvořil řešení, které přináší firmě jasně měřitelnou hodnotu. Pro naše odborníky na kontaktní centra bylo velkou ctí s nimi spolupracovat a podpořit jejich ambice."

S přímým obchodním a servisním zastoupením v 17 zemích je NextiraOne předním evropským expertem na komunikační služby. Společnost navrhuje, instaluje, udržuje a podporuje efektivní řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků od hlasu, dat a videa, až po mobilitu, zabezpečení a aplikace. NextiraOne má po celé Evropě více než 60000 zákazníků a mezi její klienty patří sedm z deseti společností žebříčku Fortune EURO 100. V Itálii, na Iberském poloostrově, ve Francii, německy mluvících zemích, v Beneluxu a ve střední i východní Evropě má NextiraOne status Genesys Gold Suite Certified Partner. Může se pochlubit více než stovkou odborníků na technologie Genesys a po celé Evropě má více než 200 odborníků na kontaktní centra Alcatel-Lucent. Roční obrat společnosti z řešení a služeb kontaktních center přesahuje 85 milionů eur.

Ve spolupráci s předními technologickými společnostmi světa dodává NextiraOne ucelená komunikační řešení, poskytující zákazníkům měřitelné praktické přínosy. Síla společnosti NextiraOne spočívá v nesrovnatelných zkušenostech s technologiemi, odbornosti pracovníků a širokém evropském dosahu. NextiraOne zaměstnává přes 4500 lidí včetně více než 2500 odborníků na služby.

Cena slouží k ocenění nejnápaditějších zákazníků a povzbuzení při sdílení nápadů a osvědčených postupů při implementacích kontaktních center.

Další články k tématům - Award - centra - ČEZ - ČSOB - DCCW - Genesys - G-Force - kontaktní - ocenění - PTC - Neil Moss

Článek NextiraOne Czech s.r.o. ze dne čtvrtek 6. května 2010

Další články od NextiraOne Czech s.r.o.