logo

Nejvyšší úroveň partnerství Cisco pro NextiraOne Czech

Společnost NextiraOne Czech obhájila status Cisco Gold Certified Partner. Specialisté NextiraOne Czech tak opět v pravidelném recertifikačním auditu potvrzují svou odbornost pro implementaci a návrh projektů využívajících technologie Cisco a poskytování souvisejících služeb.

Společnost NextiraOne Czech splňuje nároky nejvyšší partnerské certifikace Cisco pro realizaci řešení jednotné komunikace, kontaktních center, konvergovaných sítí, kamerových systémů, enterprise wireless (Wi-Fi) a IT bezpečnostních řešení. Každoroční audit prověřuje především technickou specializaci odborníků NextiraOne Czech, kvalitu zákaznické podpory i spokojenost současných zákazníků společnosti.

"Podmínky udělení nejvyššího stupně partnerství společností Cisco se nám daří plnit již několik let v řadě, což je jistě dobrou zprávou i pro naše zákazníky, kterým poskytujeme služby na nejvyšší úrovni", řekl Tomáš Jirák, IT Infrastructure & Data Centre Manager společnosti NextiraOne Czech. "V rámci recertifikačního auditu jsme museli mimo jiné prokázat, že se naši specialisté průběžně vzdělávají a rozšiřují své znalosti, především v oblastech datových center, které chceme v letošním roce co nejvíce zúročit ve prospěch našich klientů."

NextiraOne a Cisco jsou dlouhodobými partnery, spolupracují spolu již od roku 1992, kdy se NextiraOne stala certifikovaným partnerem Cisco. NextiraOne má status Cisco Multinational Certified Partner a již ve 12 zemích i certifikaci Cisco Gold Certified Partner. Zaměstnává také více než 770 certifikovaných odborníků včetně 62 držitelů certifikace Cisco CCIE.

Další články k tématům - certifikace - Infrastruktura - Partner - WiFi - Tomáš Jirák

Článek ze dne 10. února 2012 - pátek

Další články od NextiraOne Czech s.r.o.