logo NextiraOne Czech s.r.o.

NextiraOne Czech je Cisco Partnerem roku v kategorii inovací řešení

Ocenění Partner roku v kategorii inovací řešení získala NextiraOne Czech za úspěšné projekty pro ČSOB a její dceřinou společnost Poštovní spořitelnu.

Společnost NextiraOne, přední evropský expert na komunikační služby, získala od společnosti Cisco sedm různých ocenění pro partnera roku. NextiraOne Czech byla vyhlášena Partnerem roku v kategorii inovací řešení, další ocenění získaly pobočky NextiraOne v Rakousku, Francii, Španělsku a Portugalsku.

Úspěchy společnosti NextiraOne potvrzují šířku pevného partnerství se společností Cisco, a to jak geograficky, tak i z hlediska zákaznické základny a implementovaných řešení. Ocenění byla vyhlášena na konferenci Cisco Partner Summit, pořádané ve dnech 26. až 29. dubna 2010 v San Francisku.

Přehled ocenění udělených pobočkám NextiraOne společností Cisco :

Ocenění pro celou geografickou oblast a prostor (Theatre Award) pro portugalskou pobočku bylo uděleno i díky největšímu projektu ve veřejném sektoru pro portugalské ministerstvo školství. V rámci projektu byla nasazena řada inovativních technologií a více než 220000 portů. Toto ocenění navazuje na loňský úspěch v podobě ocenění Cisco Global Public Sector Partner of the Year a je jedním z nejvyšších letošních ocenění pro veřejný sektor, jelikož Cisco neoznámilo globálního partnera roku pro veřejný sektor.

"Ocenění Partner roku v kategorii inovací řešení od společnosti Cisco je pro nás velkou odměnou za naši práci v loňském, velmi náročném roce a dokazuje naše znalosti a schopnosti při implementaci technologií Cisco," dodal Petr Hübl, generální ředitel společnosti NextiraOne Czech. "Toto ocenění jsme získali především díky našim zákazníkům, u kterých jsme inovativní řešení Cisco v loňském roce nasadili."

Další články k tématům - Cisco - ocenění - partner - Petr Hubl

Článek NextiraOne Czech s.r.o. ze dne pátek 21. května 2010

Další články od NextiraOne Czech s.r.o.