logo

NextiraOne Czech obnovila pro rok 2011 certifikaci Cisco Gold Partner

Certifikace Cisco Gold Partner potvrzuje odborné znalosti specialistů NextiraOne Czech při implementaci špičkových technologií a poskytování služeb v oblasti jednotné komunikace, konvergovaných sítí, kontaktních center či kamerových systémů.

Získání certifikace Cisco Gold Partner (nejvyšší stupeň ocenění pro partnery Cisco) předcházelo splnění celé řady požadavků, včetně prokázání technické specializace personálu, kvality zákaznické podpory a dosahování spokojenosti zákazníků. Společnost NextiraOne Czech vyhověla všem podmínkám v oblasti prodeje, implementace i poskytování servisních služeb pro všechna řešení Cisco.

"Společnost Cisco je našim dlouholetým technologickým partnerem, proto je pro nás získání nejvyšší partnerské certifikace naprosto klíčové," řekl Jan Sedlačík, Networking and Security Centre Manager společnosti NextiraOne Czech. "Dosažení certifikace Cisco Gold Partner prokazuje znalosti a zkušenosti našich specialistů i úspěchy při nasazování nejmodernějších komunikačních řešení u našich zákazníků."

Společnost NextiraOne Czech získala v nedávné době rovněž akreditaci Advanced Technology Partner (ATP) pro návrh a implementaci kamerových systémů (Video Surveillance) společnosti Cisco.

NextiraOne a Cisco jsou dlouhodobými partnery, spolupracují spolu již od roku 1992, kdy se NextiraOne stala certifikovaným partnerem Cisco. NextiraOne má status Cisco Multinational Certified Partner a již ve 12 zemích i certifikaci Cisco Gold Certified Partner. Zaměstnává také více než 770 certifikovaných odborníků včetně 62 držitelů certifikace Cisco CCIE.

Další články k tématům - ATP - CCIE - certifikace - Gold - Networking - servis - Video - Jan Sedlačík

Článek ze dne 13. ledna 2011 - čtvrtek

Další články od NextiraOne Czech s.r.o.