logo

Stříbrná akreditace HP Software Business Partner pro NextiraOne Czech

NextiraOne Czech je stříbrným HP Software Business Partnerem v oblasti prodeje a implementace softwaru pro optimalizaci obchodních technologií BTO (Business Technology Optimatization).

Partnerství vyjadřuje vysokou úroveň spolupráce se společností HP a implementační schopnosti NextiraOne Czech v rámci softwarového portfolia HP.

Oblast BTO zahrnuje jak softwarové vybavení určené pro plánování a strategické řízení IT, tak i kvalitu aplikací a operativní řízení IT. Nástroje, které jsou v rámci BTO využívány, zaručují naprostý soulad mezi investicemi do IT a strategickými cíli společnosti ve všech fázích provozu nebo vývoje. "Stříbrné partnerství, kterého se nám podařilo dosáhnout, dokazuje, že jsme splnili řadu profesních kritérií a naši specialisté jsou schopni tyto nástroje maximálně využít ku prospěchu obchodních cílů našich klientů," informuje Petr Hübl, generální ředitel společnosti NextiraOne Czech.

"NextiraOne Czech je naším kvalitním, profesionálním a spolehlivým partnerem, proto jsme velice rádi, že se jí podařilo akreditovat náš partnerský program," říká Jana Řešátková, regionální partner manažer ze společnosti HP a doplňuje : "HP poskytuje Software Business Partnerům atraktivní balíček výhod, pomáhá jim zvýšit zisk a investovat do růstu obchodu prostřednictvím jednoduchých a předvídatelných mechanismů."

Stříbrné partnerství přináší společnosti NextiraOne Czech řadu výhod, mezi které patří např. přístup na školení a certifikace v rámci vzdělávacího programu partnerů, přístup ke znalostní databázi HP, licencím určeným k testování partnerem, prezentacím softwarových produktů, marketingové podpoře HP a umožňuje rovněž využívání fondů pro rozvoj marketingových aktivit.

Další články k tématům - BTO - Business - HP - IT - NextiraOne - partnerství - Software - Petr Hubl - Jana Řešátková

Článek ze dne 12. ledna 2010 - úterý

Další články od NextiraOne Czech s.r.o.