logo

S&T získala prestižní ocenění za kvalitu v rámci programu Česká kvalita

Společnost S&T CZ získala jako jediný ze systémových integrátorů působících v Česku ocenění Certifikované IT služby za poskytování služeb podle normy ISO/IEC 20 000. Tato norma zaručuje dodávku IT služeb v nejvyšší kvalitě. Zákazníkům rovněž umožňuje kvalitu dlouhodobě měřit a vyhodnocovat.

Ocenění v rámci programu Česká kvalita udělilo Národní informační středisko pro podporu jakosti.

"Prostřednictvím měřitelných dat, jež vyžaduje ISO/IEC 20 000, mohou zákazníci dlouhodobě sledovat přínosy námi dodávaných IT služeb a podle toho se dále rozhodovat. Získané ocenění je pro naše zákazníky dalším potvrzením nejvyšší kvality a transparentnosti námi dodávaných služeb," řekl k převzetí ocenění generální ředitel S&T CZ Jiří Košťál.

Norma ISO/IEC 20 000 přesně vymezuje úroveň dodávaných služeb mezi zákazníkem a dodavatelem IT služby a následně měří, jestli tyto služby skutečně dosahují dohodnuté úrovně. "Zákazníci tak mohou fakticky monitorovat reálnou kvalitu služby a její spolehlivost. Dohodnuté parametry lze dále vyhodnocovat a navrhovat zlepšení," dodal Jiří Košťál.

Záruka transparentnosti a měřitelnosti je velmi důležitá zejména ve výrobních odvětvích, v nichž se do finálního produktu transformuje mnoho služeb a komodit od různých dodavatelů. Společnosti S&T CZ a její dceřiné servisní společnosti GCC Services se daří díky vlastnictví ISO 20 000 úspěšně realizovat i ty nejnáročnější zakázky od velkých zákazníků, jako je například Škoda Auto.

Článek ze dne 9. listopadu 2007 - pátek

Další články od S&T CZ s.r.o.