logo

sn.cz rozšířila spolupráci s EMC na nejvyšší úroveň

Systémový integrátor S&T se zařadil mezi nejvýznamnější partnery společnosti EMC a obdržel status "Velocity Signature Solution Center Partner". Společnost EMC patří ke světové špičce v oblasti technologických řešení pro informační infrastrukturu, a to zejména v oblasti integrovaného ukládání, archivace, zabezpečení, virtualizace a správy firemních dat.

"Uvedený status je určen pouze pro významné partnery EMC, kteří mohou zaručit vysokou kvalitu služeb v oblasti péče o firemní data. Jeho získání vyžaduje dosažení vysoké odbornosti a schopnosti porozumět potřebám klientů. Společnost S&T je globálně druhým největším partnerem v oblasti prodeje našich řešení, a proto vítáme rozšíření spolupráce i pro trh v Česku," řekl Petr Hošek, manažer EMC pro východoevropské země. Společnost S&T patří mezi nejzkušenější partnery EMC ve střední a východní Evropě, kde pro klienty realizovala stovky nejnáročnějších projektů.

"Nejvyšší partnerský status EMC nám umožní nabídnout zákazníkům z řad středních a velkých firem řešení pro ukládání a práci s daty na špičkové úrovni," řekl Miroslav Bečka, ředitel divize IT infrastruktury společnosti S&T CZ. Konzultanti S&T mají značné zkušenosti s implementací řešení EMC Networker, Symmetrix DMX, Clariion, Centera a Celerra Storage. Společnost rovněž realizovala řadu projektů za použití technologií EMC Captiva, EMC Smarts a RSA, které přibyly do portfolia EMC teprve nedávno.

S&T nabízí zákazníkům služby kompetenčních center EMC

Systémový integrátor S&T loni otevřel kompetenční centrum využívající řešení společnosti EMC ve slovenské Žilině. "Centrum zákazníkům poskytuje mimo jiné podporu a konzultace v oblastech správy dokumentů a archivace postavených na platformách EMC² Documentum,“" řekl Miroslav Bečka.

Další kompetenční centrum zaměřené pouze na technologie EMC otevřely společnosti S&T a EMC ve Slovinsku. Takzvané EMC Velocity Signature Solution Center je první svého druhu v regionu střední a východní Evropy. "V centru simulujeme specifické prostředí zákazníků a poskytujeme jim tak zkušenosti s reálným provozem. Mohou si ověřit možnosti a výhody kombinace produktů EMC s řešeními společnosti S&T," uzavřel Miroslav Bečka.

Článek ze dne 20. října 2008 - pondělí

Další články od S&T CZ s.r.o.