logo

sntcz.cz získává od SAP ocenění za Aerospace Solution,Thomas Burkhardt

Softwarové řešení pro letecké odvětví Aerospace Solution zlepšuje klíčové obchodní procesy leteckých přepravců, kteří tak dostanou do vzduchu více letadel a mohou formovat strategické aliance s klíčovými partnery.

Modulární řešení Aerospace Solution vyvinuté společností S&T získalo vůbec jako první svého druhu certifikaci od společnosti SAP.

Švýcarská pobočka společnosti SAP vůbec poprvé udělila IT řešení pro letecké odvětví certifikaci SAP Business All-in-One Partner Solution. Takto oceněným řešením se stalo Aerospace Solution vyvinuté systémovým integrátorem S&T. Modulární IT řešení je určeno pro letecké přepravce, jejich dodavatele a další firmy z oboru, například servisní organizace. "Platforma Aerospace Solution je víc než jen pouhé IT řešení. Představuje nový obchodní model pro společnosti všech velikostí z oboru letectví," řekl Thomas Burkhardt, manažer pro rozvoj obchodu švýcarské pobočky společnosti SAP.

Aerospace Solution poskytuje integrovanou platformu podpory veškerých úloh a procesů v oblasti letectví. "Vývojový tým věnoval značný čas konzultacím s firmami z leteckého sektoru, aby jim řešení vyhovovalo po všech stránkách," řekl Otta Matoušek, marketingový ředitel tuzemské pobočky společnosti S&T. Aerospace Solution odpovídá všem požadavkům systému SAP a splňuje certifikační kritéria programu Řešení SAP pro malé a střední firmy (SAP Solutions for SME).

Více letadel ve vzduchu díky IT

Řešení Aerospace Solution zlepšuje klíčové obchodní procesy leteckých přepravců a tím zajišťuje maximální dostupnost jejich letadel. Pomáhá zvyšovat zisky i díky možnosti vytvářet prostřednictvím IT efektivní a strategické aliance mezi obchodními partnery - leteckými přepravci, společnostmi zaměřenými na údržbu a jejich dodavateli. Letecké odvětví totiž čelí rostoucímu tlaku na snižování nákladů a zpřísňující se regulaci. Šanci na úspěch tedy mají hlavně strategická partnerství mezi provozovateli a dodavateli.

Aerospace Solution proto podporuje technické i obchodní aspekty spolupráce mezi partnery. Zajišťuje správu a kontrolu systémů pro zpracování informací, zboží a plateb. Propojení logistiky a manažerských informací přitom představuje jednu z klíčových výhod řešení Aerospace Solution. Zpracování informací se tím podstatně zkracuje a veškeré procesy se stávají transparentními.

Zákazníci navíc mohou využít možnosti outsourcingu Aerospace Solution a využívat softwarové řešení jako službu. Získají tak automatické aktualizace softwaru a mohou snadno plánovat měsíční výdaje na IT. Mobilní přístup k systému je možný přes virtuální privátní síť (VPN).

Další články k tématům - Aerospace - IT - letecké - řešení - SAP - Solution - VPN - Otta Matoušek - Thomas Burkhardt

Článek ze dne 18. listopadu 2008 - úterý

Další články od S&T CZ s.r.o.