logo

truconneXion a Gopas partnery licenčních seminářů Microsoftu

Akciové společnosti truconneXion a Gopas oznámily, že se staly partnery seminářů firmy Microsoft, zaměřených na možnosti nákupů a používání firemního software v segmentu SOHO.

Firma truconneXion, výrobce speciálního nástroje pro správu licencí AuditPro, připravila pro všechny firmy, které budou mít své zástupce na těchto seminářích, možnost bezplatného využití AuditPro na jeden měsíc. Cílem je, aby firmy měly možnost vyzkoušet si v reálném prostředí automatizovaný audit programového vybavení, jež tento nástroj nabízí.

Tomáš Sýkora, ředitel marketingu AuditPro k důvodům této nabídky říká : "Kampaň BSA, která v minulých dnech proběhla médii, vyvolala spoustu podnětů ze strany firem. V diskuzích se objevovaly často povzdechy nad tím, že právě podobný nástroj a praktická metodika správy licencí je pro mnoho z menších firem doposud neznámou. Společně s Microsoftem jsme se tedy domluvili na partnerství, spočívající v zapůjčení AuditPro zcela zdarma pro všechny účastníky." Výrobce nezavazuje měsíční využití produktu, během kterého lze snadno udělat například první inventuru kompletního software v organizaci, žádnými dalšími podmínkami.

Počítačová škola Gopas, která má nejucelenější nabídku kurzů v oblasti SAM (Software Asset Management) bude prezentovat svůj kompletní vzdělávací blok správy softwarového majetku, zahrnující kurzy pro všechny zástupce firem, od managementu až po implementátory a každodenní uživatele.

Pavel Fiřt, manažer podpory produktů Gopas dodává : "Tyto kurzy, které jsme připravili s těmi nejlepšími odborníky z oboru, plně pokryjí potřeby firem a umožní jim skutečně efektivně hospodařit s investicemi v oblasti software. Jako exkluzivní školicí partner AuditPro jsme samozřejmě rádi, že se této akce také účastníme a některým z účastníků nabídneme dokonce kurz u nás zcela zdarma."

Další články k tématům - Microsoft - Gopas - truconneXion - AuditPro - BSA

Článek ze dne 23. září 2008 - úterý

Další články od truconneXion a.s.