logo

truconneXion uvádí nový AuditPro 5.0

Akciová společnost truconneXion oznamuje uvolnění nové verze produktu AuditPro, programu pro správu licencí, evidenci IT majetku, monitoring jeho využití a podporu uživatelů. Verze AuditPro 5.0 je k dispozici od 15. listopadu 2007 a nahradí tak stávající verzi, které bylo prodáno více než 350 tisíc licencí v šesti jazykových mutacích.

Společnost truconneXion dokončila historicky nejrozsáhlejší mezinárodní testování v rámci takzvaného AuditPro 5 Technical Beta Program.

Kalendář uvolnění jednotlivých verzí

Robert Kleiner, vedoucí projektu AuditPro k nové verzi řekl : "Naší prioritou je naslouchat požadavkům uživatelů, kteří jsou de facto našimi spolupracovníky, neboť nám dávají mnoho impulzů pro další směřování produktu. Dnes již nejde o to chrlit nové funkce, ale umožnit uživateli snadnou a pohodlnou správu svých počítačových aktiv."

Jakub Lukeš, ředitel prodeje AuditPro dodal : "Nechceme jen tvrdit, že náš produkt je kvalitní. Chceme to dokazovat, a tak máme za sebou úspěšnou certifikaci Certified for Windows Vista, ocenění Microsoft Industry Awards. Ale hlavně máme dlouhodobě spokojené zákazníky, kteří jsou – podle mě – nejlepším důkazem kvality."

AuditPro je distribuován mezinárodní distributorskou sítí, která má k dispozici kromě české, také jazykovou verzi slovenskou, polskou, maďarskou, ruskou a samozřejmě anglickou.

Všichni klienti, kteří mají platnou licenci AuditPro update v rámci této licence získají novou verzi k dispozici bez dalších poplatků.

Článek ze dne 21. listopadu 2007 - středa

Další články od truconneXion a.s.

truconneXion uvádí nový AuditPro 5.0