logo

General Registry přebírá doplňkové služby rezidentních zákazníků VOLNÝ

Společnosti VOLNÝ, a.s. a General Registry, s.r.o. uzavřely dohodu o spolupráci za účelem převzetí části doplňkových telekomunikačních služeb Volného pro rezidentní segment, zahrnující služby registrace a správy domén a služeb souvisejících.

Změna se dotkne pouze rezidentních zákazníků, kteří jsou v těchto dnech informováni elektronickou poštou. Změna se netýká zákazníků využívajících freemailové služby na doméně volny.cz. Firemních zákazníků, kterým Volný poskytuje komplexní telekomunikační řešení, se změna rovněž nedotkne.

Dlouhodobou strategií společnosti VOLNÝ, a.s. je poskytovat firemním zákazníkům komplexní telekomunikační řešení, a to prostřednictvím vlastní infrastruktury skupiny Dial Telecom, do níž společnost Volný patří. "Dlouhodobě se zaměřujeme na posílení individuálního přístupu k firemním zákazníkům a poskytování profesionálních řešení s přidanou hodnotou," doplňuje Martin Dvořák, obchodní ředitel VOLNÝ, a.s.

V oblasti rezidentních zákazníků se společnost Volný soustředí na poskytování základních telekomunikačních služeb, v nichž má silnou pozici a zázemí, především na kvalitní xDSL služby poskytované prostřednictvím vlastní infrastruktury. Doplňkové služby, jako je registrace a správa domén se VOLNÝ, a.s. rozhodla převést na partnera, jenž je v dané oblasti specialistou, má významnou pozici na českém trhu a dokáže poskytnout zákazníkům kvalitní servis a odbornou péči.

General Registry - spolehlivý partner

Společnost General Registry dlouhodobě spolupracuje v oblasti registrace a správy domén se skupinou Dial Telecom. Na základě zkušeností byla proto doporučena jako vhodný nástupce Volného v segmentu rezidentních doplňkových služeb. Hlavním kritériem výběru bylo dodržení vysokých kvalitativních standardů a zázemí stabilní firmy.

Očekávané změny u nového registrátora

General Registry, s.r.o. provedla všechna opatření pro zajištění bezproblémového převodu služeb po technické stránce a nabídne stejné nebo výhodnější podmínky poskytovaných služeb zákazníkům VOLNÝ, a.s.

"Novým uživatelům můžeme nabídnout komfortní registraci a správu domén, v letošním roce navíc plánujeme zavedení čtyř nových služeb k doménám," říká Ilona Filípková z General Registry, s.r.o. a dodává : "Naším cílem je minimalizovat dopad převodu služeb na zákazníky a nabízet jim efektivní služby na nejvyšší úrovni při zachování cen, na jaké jsou zvyklí. Věříme, že zůstanou i nadále našimi spokojenými zákazníky."

O společnosti General Registry, s.r.o.

General Registry se specializuje na registraci a správu domén. Na trhu působí od roku 2003. Zaujímá pátou příčku v počtu registrovaných .CZ domén, což znamená téměř 10% tržní podíl, jde zhruba o 55 tisíc .CZ domén. Celkově však spravuje více než 70 tisíc domén. Koncem roku 2008 společnost změnila majitele a stejně jako INTERNET CZ, a.s. se stala členem skupiny ARUBA s.p.a., která jim poskytuje zázemí.

Další články k tématům - domény - registrace - rezidentní - Martin Dvořák - Ilona Filípková

Článek ze dne 10. června 2010 - čtvrtek

Další články od VOLNÝ a.s.

General Registry přebírá doplňkové služby rezidentních zákazníků VOLNÝ