logo

Už nemusíte platit za pevnou linku

VOLNÝ Internet Extra - nová služba Telekom Austria Czech Republic. Ušetřete 404 Kč měsíčně s ADSL připojením bez telefonní linky. Služba byla vyhodnocena jako nejvýhodnější ADSL na českém trhu.

Vánoční rezidenční kampaň na VOLNÝ Internet Extra poběží od 20. listopadu do 20. prosince 2008 a jejím cílem je představit vysokorychlostní připojení k internetu VOLNÝ Internet Extra s rychlostí 8M. V jejím rámci bude rozeslán adresný direct mail a bude zároveň probíhat aktivní telemarketing a bannerová kampaň na internetu. Zákazníci, kteří si do 31. prosince 2008 objednají tuto službu, získají navíc zdarma měsíční paušál. Službu VOLNÝ Internet Extra bude možné sjednat za cenu 699 Kč s DPH měsíčně.

"VOLNÝ Internet Extra, vyhodnocený jako nejvýhodnější ADSL připojení portálem iDnes.cz, umožňuje zákazníkům zřídit si rychlé internetové připojení za cenově výhodných podmínek, aniž by museli zbytečně platit za služby, které nevyužívají," říká Mikuláš Labský, marketingový a produktový ředitel společnosti Telekom Austria Czech Republic.

Služba VOLNÝ Internet Extra je určena pro ty, kteří si chtějí pořídit rychlé připojení k internetu a nechtějí již zbytečně platit za paušál za telefon nebo pevnou telefonní linku nemají vůbec. VOLNÝ Internet Extra 8M je především vhodný pro stahování dat, filmů nebo online hry.

Další články k tématům - 8M - ADSL - Extra - Internet - platit - připojení - VOLNÝ - Mikuláš Labský

Článek ze dne 21. listopadu 2008 - pátek

Další články od Telekom Austria Czech Republic a.s.